"Батьківщина" повезе рівнян на Євромайдан

Рівненська "Батьківщина" завтра, 26 листопада організовує поїздку бажаючих потрапити у Київ на Євромайдан.

Про це повідомив прес-секретар Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина" Володимир Попик.

- Окрім організації поїздки на Київ, поставимо намети у Рівному, на майдані Незалежності. У них будуть роздавати інформаційні матеріали, газети з інформацію про події, які зараз відбуваються. Також агітуватимемо людей їхати у столицю на Євромайдан, - зазначив Володимир Попик.

Також в обласній організації партії розглядають варіант пікетування завтрашньої сесії облради, на кшталт тієї акції, яка сьогодні була під стінами Рівнеради.

Ключові слова: 

Коментарі

У Батьківщини з'явились зайві грошенята, чи може Юлька крадених підкинула?
А люди дурні за тих 150 грн. їдуть мерзнути, ще й постраждати від міліції можуть. Що цей майдан дасть? В опозиції ніякого конкретного плану немає, просто для вигляду збирає натовп людей. А люди наявні думають, що цим щось змінять.

О! А как же газета "Сім днів"!? Или как "спеціалізований фахівец" разширяете информационное поле деятельности!??

ну і нехай везуть.. що вони зроблять? змерзнуть, кому не повезе - отримає кийком від омону, і роз'їдуться.. у лідерів опозиції нема жодного плану дій, нема грошей на новий Майдан, нема нічого.. нічого, крім підмоченої репутації.. в мене питання: хто бажає стояти пліч-о-пліч з Тягнибоком, в чиїй партії досі числяться кримінальний авторитет Пупс і яра комуністка( пардон, націоналістка) Фаріон?))

Ти інженер заткни свій рот поганий,

Ну не вспіла написати - вже зацікавився, можна ж підзаробити)). Де саме дають не знаю, хоча чому питаєш тобі ж видніше. І не клей дурня (Троля) бо "Батьківщина" дійсно платить, або ж, як завжди, має заплатити, але деяки хлопаки з керівництва вже гроші пригріли, що не перший раз прослідковується...

ригоботам би горло перегризти...

Де дають? ригоботе, по собі не судять...

Не зазначили основного, що будуть роздавати - по 150 грн. Як-то кажуть, люди їдуть за ідею))))))

Та вони за бабло по дорозі в столицю горло перегризуть один одному))

Що, взяли по ділянці землі на шару і тепер готові до входження в Європу? "Батьківщина" в Рівненській міськраді - це банда хапуг!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.