На Рівненщині для школярів чемпіони провели урок фізкультури

На Рівненщині триває "Розминка від чемпіона". Черговий тур проекту відбувся у Сарненському районі. Так, учням ЗОШ №2 презентували стрільбу зі спортивного лука. Майстер-клас та тренування для них провів спортсмен Іван Мазепа. Він також розповів дітям історію становлення цього виду спорту та запросив відвідати відділення стрільби з лука, яка діє у місцевій дитячо-юнацькій спортивній школі.

Водночас призерки чемпіонатів України з дзюдо Вікторія Вітковська та Вікторія Артемчук уроки з фізичної культури провели для школярів селища Степань. Спортсменки влаштували розминку та продемонстрували основні прийоми боротьби. Спробувати свої сили на килимі виявили бажання чимало дітей.

Окрім того, багато учнів розпитували в організаторів "Розминки від чемпіона" про спортивні секції, які діють в районі. А тим часом чемпіон України та Європи, призер чемпіонату світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору Роман Набухотний займався з учнями села Немовичі. Він провів розминку, а також на власному прикладі розповів, що фізичні вади — не перешкода активному життю та заняттю спортом. Більше того, за словами пауерліфтера, фізичні вправи та здоровий спосіб життя допомагають досягти успіху не лише у спорті, а й в інших сферах. Потрібно лише ставити для себе мету і наполегливо до неї йти, переконував школярів Роман Набухотний.

З початку навчального року "Розминка від чемпіона" відбулася вже у 25 навчальних закладах шести районів області та міста Кузнецовськ. 22 відомі у краї спортсмени провели тренування для трьох тисяч учнів. Дійсні чемпіони та чемпіони минулих років, досвідчені та молоді спортсмени — усі вони, щоправда кожен по-своєму, популяризують серед учнів здоровий спосіб життя та заняття фізичною культурою. На противагу телевізору, комп’ютеру та соціальним мережам тренери закликають спілкуватися активно, з користю для здоров’я, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, під час першого сезону 26 найвідоміших спортсменів провели уроки фізкультури для п’яти тисяч учнів 51 школи області. Цього навчального року організатори проекту планують відвідати щонайменше 60 шкіл області. Водночас стати учасниками "Розминки від чемпіона" зголосилося ще більше спортсменів.

Ключові слова: 

Коментарі

Школярів може зацікавити спорт лише тоді, коли вони зрозуміють, що це "круто". Саме тоді, коли відомі спортсмени будуть розповідати їм особисто про свої перемоги, поразки, шлях до успіху. Інколи одна така щира розмова варта більше, ніж 100 промоційних роликів і виховних годин. Чудово, що акі зустрічі відбуваються не лише у столиці, а й і в Сарнах.

Ви праві. Дійсно корисний проект. Школярі більше зацікавляться спортом. Створені владою умови використовуються на всі 100 відсотків. Приємно звичайно, що й самі спортсмени активно залучаються до фізичного виховання молодого покоління.

Дуже корисний і цікавий проект для дітей. Шкода, що в мій час таких не було

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.