Позачергову сесію Рівненської облради перенесли на завтра

Позачергову сесію Рівненської обласної ради, яка мала відбутись сьогодні, перенесли на завтра 27 листопада. Про це сайт "ВСЕ" повідомило власне джерело в апараті обласної ради.

- Сьогодні була нарада в кабінеті першого заступника голови облради Михайла Кривка, після якої було оголошено про перенесення сесії. Офіційна причина нібито в тому, що на сьогодні не збереться необхідний кворум депутатів. Хоча не виключено, що просто щось "мутять", - повідомив на умовах анонімноості працівник апарату Рівненської облради.

Позачергову сесію Рівненської обласної ради ініціювали депутати з фракції "Батьківщина".

Нагадаємо, що вчора пройшла позачергова сесія Рівненської міської ради де було прийнято звернення щодо євроінтеграції та відставки уряду Азарова. Всі присутні депутати Рівнеради підтримали звернення окрім Світлани Богатирчук-Кривко, дружини першого заступника голови облради.

За попередньою інформацією, позачергову сесію облради перенесли на завтра, 27 листопада о 12:00.

Коментарі

повідомило власне джерело в апараті обласної ради.- А мутить хто? Кірілов зі своєю опозицією? Повну інформацію мав подати Кірілов а не анонімне джерело в апараті обл. ради. Опозиція в лиці Кірілова працює на владу вони виконують те що вимагають регіони.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.