Рівненське підприємство отримало два міжнародні сертифікати якості

Екологічно чиста і достойна європейських ринків – таку високу оцінку дали фахівці Донецького представництва німецького концерну "TUV Nord" продукції ТОВ ВТП "Агропереробка". Це підприємство свого часу першим розпочало випуск сиропів та топінгів в Україні. На сьогодні в асортименті компанії - 35 видів сиропів, 24 види топінгів, а ще соуси і джеми, низка різноманітних сирів та іншої молокопродукції. 

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, упродовж п’яти років "Агропереробка" зберігає щорічний приріст обсягів виробництва на рівні 30 відсотків. А цьогоріч підприємство успішно пройшло перевірку і від "TUV Nord" отримало одразу два міжнародних сертифікати якості - ISO 9001 та ISO 22000. Один із них стосується безпеки продовольства та харчової продукції, інший – системи менеджменту якості. Таким чином "Агропереробка" виходить на міжнародні ринки збуту без додаткових документів і стає шостим в області підприємством харчової промисловості, яке отримало одразу два міжнародні сертифікати якості.

- Приємно, що сьогодні на Рівненщині виготовляють якісну продукцію, і це підтверджують міжнародні експерти. Такі сертифікати якості – це перепустка на зовнішні ринки, це збільшення замовлень та нові перспективи. Сьогодні підприємство використовує місцеву сировину, тож це розвиток і внутрішнього ринку та можливість для розкриття агропотенціалу регіону, - зазначив Василь Берташ, побувавши на підприємстві. Він привітав його директорку Ольгу Рудомську з 20–річчям від дня заснування ТОВ ВТП "Агропереробка" та побажав визнання продукції на міжнародних ринках.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.