Голова студради РДГУ: "Робіть ВСЕ самі"

Вчора, 25 листопада була опублікована стаття про ставлення студенських рад до Євромайдану, головам цих об'єднаннь було поставлене запитання: чи організовуватимуть рівненські студенти страйки? Адже в містах Західної України студенти страйкують, організовують наметові містечка, незважаючи на заняття в університетах. Рівненські ж студради не організовують ніяких акцій на Євромайдані.

Після опублікованої статті Голова студради РДГУ Надія Морщівська висловила своє обурення та у соціальній мережі "Вконтакте" написала повідомлення наступного змісту:

Читайте також : "Студради Рівного не будуть проводити страйк"

Тим часом за інформацією "Української правди", студенти ще двох університетів оголосили страйк. Студенти Національного університету "Києво-Могилянська академія" оголосили про початок страйку 26 листопада. Крім того, про страйк оголосили студенти Ужгородського національного університету.

Коментарі

Я не остання людина в студраді! Я простояв до самого вечора в неділю! І завтра я буду.... Та ніяк студрада не може організовувати! Ми представляємо усіх студентів а не вподобання кожного індивідуально!

Ви всі такі герої зараз, але ж чому Ви сидите вдома у затишку за комп'ютером, а не на майдані?!
Чому Ви не збираєте людей, не робите мітинг, а тільки тут "гарно" пишете?!
"Позор загнивающим студ.радам"....а Ви самі знаєте хоч найменшу суть діяльності Студентської рад?
Мені цікаво було б подивитися, як Ви працювали б, коли у Вас немає фінансування? коли за все, що Ви зробили вам навіть дякую не скажуть?ааа і ще Ви будете за це все проблеми мати?

Тому перш ніж щось писати подумали б і перевірили всі факти!бо писати "гарно" всі ГЕРОЇ!

А знаєте, мені було б цікаво подивитися хоча 2 тижні як буде відбуватися навчальний процес без самоврядування. Як будуть переводити на заочку, бюджет, інплан без студради... Як кого за які порушення виганятимуть з університету... як ви будете отримувати інформацію, знижки, конкурси, вечірки, фестивалі буз студради... А ви знаєте хто це організовує? Ви навіть не представляєте скількох студентів спаслиа, відмазала студрада, допомогла... нікого то не хвилює... Студрада представляє громаду в певних питаннях, а мітинги, і все інше вибір кожного! Ви не праві, а не праві до того часу поки вас це не торкнеться... Якби ви хоч трохи занурилися в дані питання то зрозуміли б що не так все просто...
Повагу б мали хоча б за те що вони роблять для вас усіх і це все за просто так, ніяких грошей і ніяких привілеїв, а тільки невдячність!!!

Там не така ситуація, це бастування з професійних питань. А такі масштабні зриви життєво важливих сфер може загнати країну за тиждень так глибоко що ніяка асоціація і за 5 років не врятує!

Та правильно все каже! До того ж дані акції створюються студентами а не студрадами. А у Рівному, до речі, теж створені студентами і ми йдемо! От і побачимо скільки нас завтра буде. До речі студрада нувгп теж буде присутня та не як студрада а як громадяни України.

Який громадський обов'язок? Це справа кожного громадянина України, підтримувати асоціацію з ЄС чі не підтримувати. Я виступаю проти підписання угоди з ЄС за деякими пунктами довговору. Ті люди, які критикують дану особу, чому ви самі не в змозі в даному університеті організувати мітинг з студентами? Що вам заважає зайти до університету і проводити агітаційну роботу. Взагалі, в даної особи журналісти запитали чи вона підтримує асоціацію з ЄС? Моливо вона так як і я проти цього. Це вибір кожного і ніхто неможе зараз стверджувати яким напрямком найкраще піти (ЄС, ТС чі розвиватися без союзів).

Від цього страждає економіка, облизню

А ви подивіться її фотографії. Вона відпочиває, вона на конкурсах краси, вона в клубах... Тут просто фізично не вспієш займатись студенством :)

Тому, що наш край завжди був "полішуцько-совдеповським". Не вирощував стільки видатних людей, як Галичина, Київщина чи інші землі. Теперішня позиція так званих "студрад(навіщо вони взагалі потрібні?)" наочно це показує.

Совдеповские Вузы в Ровно никогда не были прогрессивными! Какие Вузы .такая и политика студ.рад. Зачем РДГУ и воднику Европа! Они и так процветают(наслышаны)! Позор загнивающим студ.радам!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.