Рівненська міліція: депутати та громадські активісти - "невідомі хулігани"

Міліція Рівненщини розіслала на електронні адреси працівників місцевих ЗМІ лист, у якому повідомила обставини кримінального провадження щодо дій 22 листопада на майдані Незалежності. Того дня у центрі Рівного відбулась акція за участю громадських активістів та депутатів, які запустили "у космос" портрет президента.

"На сьогодні призначено допит свідків щодо кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за погодженням з прокуратурою області.

У рамках слідства триває перевірка усіх обставин щодо дій у п’ятницю, 22 листопада, на майдані Незалежності. З даного приводу до міліції надійшло звернення від громадян про те, що невідомі хулігани чинять протиправні дії на майдані Незалежності у Рівному. Нині інформація перевіряється у межах відкритого кримінального провадження, згідно норм чинного законодавства", - йдеться у листі від СЗГ УМВС України в Рівненській області.

За кілька хвилин з міліції надійшов ще один лист із назвою "Інформація для мас-медіа (ОНОВЛЕНО)":

"У рамках слідства триває перевірка усіх обставин щодо дій у п’ятницю, 22 листопада, на майдані Незалежності. Кримінальне провадження відкрито за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за погодженням з прокуратурою області.

З даного приводу до міліції надійшло звернення від громадян про те, що невідомі хулігани чинять протиправні дії на майдані Незалежності у Рівному. Нині інформація перевіряється у межах відкритого кримінального провадження, згідно норм чинного законодавства", - у другому листі інформації про призначені на сьогодні, 26 листопада допити вже немає.

Нагадаємо, 22 листопада під час Євромайдану в Рівному в небо запустили повітряні кульки, до яких було прикріплено фото Президента України Віктора Януковича. Таким чином рівняни вирішили показати своє невдоволення діями Президента, який різко змінив курс України від Євроінтеграції до Митного Союзу. Серед тих, хто відпускав портрет Януковича на кульках були і два депутати Рівнеради - Марія Конощук та Олександр Курсик. Як стало відомо, по кримінальному впровадженню крім депутатів також проходять громадські активісти  Зураб Кантарія та Віталій Примак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Допит рівненських активістів євромайдану відмінили

Портрет Януковича спонукав рівнян до допитів та доносів

Коментарі

Нє, ну Конощучку хай би закрили. Я не проти ))))))))) Та і є за шо.

Я б на місці мєнтів не ліз би в політику а тихенько одсидівся, нафіг вони сюда лізуть, дають повод, получіть в челюсть від журналюг

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.