У Рівному зніматимуть мультфільми

Рівненські "мафіозі" під час чергової зустрічі 27 листопада о 19:00 годині у кінотеатрі "Мультиплекс" зніматимуть відеоролики за мотивами відомих мультиків.

Остання середа кожного місяця приносить з собою мафіозні безчинстває. Змагання інтелектів, тренування переконливості і просто отримання задоволення від спілкування з однодумцями. Все це - мафіозна вечірка в кінотеатрі "Мультиплекс".

Як зазначають організатори, цього разу вечір пройде під лозунгом: "Кіно-Мафія!". Три мультика - три команди по 5 чоловік (капітан+4 учасника). Команда-переможець отримає 10 квитків на будь-який сеанс в "Мультиплекс" у "Кіноцентр Ера".

Традиційно змагання в "Мафію" розділяться на 3 стола:

1. Класична мафія. Самі строгі правила, самі професійні гравці, продумана стратегія, оперативна тактика, максимум адреналіну і задоволення!

2. "Дика" мафія. Трохи менш строгі правила, можливість файно посперечатись, додаткові персонажі, що підігрівають інтерес і додають грі особливу родзинку.

3. "Дика" мафія 2.0. Останні новинки мафіозних правил, Мафія, Бандитос, Мирні жителі і Камікадзе. Кількість несподіванок на одиницю площі зашкалює! Тверезий розрахунок бувалих мафіозі розбивається початківцями вщент, завдяки несподіваним ігровим поворотам і новим типам активних персонажів.

- Якщо Ви уже грали з нами в Мафію хоча б один раз, і хочете залучити до цього благородного проведення часу своїх друзів, зробіть це з користю. Кожен, хто приведе з собою на Мафія Паті 27 листопада нового учасника, заплатить за вхід всього 35 гривень Якщо ініціалізуються 2 нових мафіозі, вхід буде вартувати 20 гривень А той, хто приведе з собою трьох - візьме участь в вечірці безкоштовно, - зазначають організатори вечірки.

Мафіозна вечірка буде насичена цікавими конкурсами і призами від партнерів.
Умови участі:

Оплата организаціоного внеску - 70 грн. 
Для постійних клієнтов - 50 грн.

Доступні разні варіанти оплати: готівкою, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку. Перевага буде надаватись тим, хто заздалегідь оплатив огранізаційний внесок.

Телефон для реєстрації: (067) 362 11 31

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.