Жителі Рівненщини обрали військову службу за контрактом

Про військову службу за контрактом молоді люди найчастіше дізнаються під час заходів рекламно-пропагандистської роботи, яку активно проводять офіцери та працівники Рівненського обласного військового комісаріату, об’єднаних районних та міських військкоматів. 

– Ми проводимо цілий комплекс рекламування військової служби у Збройних Силах за контрактом. За рік відбулося близько 120 зустрічей з вихованцями навчальних закладів області, майже сотня заходів у центрах зайнятості та 500 виступів у сільських та селищних радах. З початку року посадові особи військових комісаріатів області 18 разів виступали для газет, 15 разів – по радіо і телебаченню, – повідомив начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Рівненського облвійськкомату підполковник Петро Івасюк.

– Ми організовуємо також власні акції й проекти. Зокрема, проводимо День військовозобов’язаного, де інформуємо молодь про перспективи проходження військової служби за контрактом. Під час Всеукраїнського дня “Ярмарок вакансій” роз’яснюємо безробітним громадянам про можливості працевлаштування у Збройних Силах України на посадах рядового, сержантського, старшинського складу, – додав офіцер.

Військовий комісар Рівненського обласного комісаріату полковник Дмитро Оксенюк відзначає, що з початку року найкраще з поставленими завданнями впоралися Гощанський і Млинівський районні військкомати. Загалом же з початку року 211 жителів Рівненщини було відібрано для проходження військової служби за контрактом у частинах різних родів військ по всій території України, і ще 12 знаходяться у резерві.

Як зазначив майор Олександр Гайн спеціальний кореспондент у Рівненській області Регіонального медіа-центру Міноборони України, у військових частинах Рівненської області залишаються вакантними ще близько 60 посад рядового і сержантського.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.