У грудні зросте розмір мінімальної заробітної плати

- Для фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування (та не використовують працю найманих осіб), розмір єдиного внеску становить 34,7% від суми, що визначається такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої чинним законодавством. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу, - повідомив заступник начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Михайло Ліманський.

Мінімальний страховий внесок для фізичної особи – "спрощенця" визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, тобто на 34,7%.

Якщо у січні-листопаді 2013 року розмір мінімальної заробітної  плати становив 1147 грн., то відповідна сума мінімального страхового внеску була 398,01 гривень.

З 1 грудня 2013 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1218 грн., відповідно розмір мінімального страхового внеску в грудні буде 422,65 гривень. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.