Рівненські студенти приєднаються до Євромайдану

27 листопада у Рівному відбудеться загальноміська студентська хода "Студенти за ЄС".

Об 11:30 мітинг відбудеться під стінами Рівненського державного гуманітарного університету.

Об 11.45 – акція протесту під стінами Національного університету водного господарства та природокористування.

О 13.15 студенти рівненських вишів зберуться на спільний мітинг на майдані Незалежності у Рівному.

Студентська хода розпочнеться о 11:30 біля постаменту Першій вчительці, що знаходиться навпроти корпусу №2 Рівненського державного гуманітарного університету (вул. Остафова, 31). 

Паралельно з цим о 11:45 акція солідарності біля Національного університету водного господарства та природокористування. Збір учасників відбудеться біля пам’ятника Гулі Корольової, що на вулиці Приходька. 

Біля університетів активісти збиратимуть однодумців і після цього дві колони студентів підуть на майдан Незалежності, де відбудеться спільний студентський мітинг на підтримку євроінтеграції. 

Акція розпочнеться о 13.15 і триватиме близько однієї години — ми закликаємо усіх прийти на Євромайдан. Якщо не маєте змоги — на цей час припиніть роботу чи навчання, вийдіть на вулицю з українською державною символікою чи прапором Євросоюзу.

Акція є неполітичною і використання інших прапорів, окрім державних, червоно-чорних прапорів та прапору ЄС – суворо забороняється.

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефонами: Віталій Примак - (097) 350 22 81, Анатолій Бондарчук - 096 9187408, Олександр Мельничук - (097)7190910

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Студради Рівного не будуть проводити страйк

Голова студради РДГУ: "Робіть ВСЕ самі"

Коментарі

Безкоштовний піар нікому не завадить, а тут ще така можливість

Вже такі прохання були і в Києві, і в інших містах. А коли дивишся телерепортажі, тільки й бачиш прапори опозиційних сил. Люблять за рахунок людей, навіть якщо ті проти, попіаритись.

Цікаво - "Акція є неполітичною і використання інших прапорів, окрім державних, червоно-чорних прапорів та прапору ЄС – суворо забороняється."
Я розумію використання державного прапору України.
Я розумію використання прапору Європейського союзу.
Але причому тут - червоно-чорний прапор???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.