У дворі міліції Рівного Янукович та Азаров літали на кульках

Сьогодні рівненські журналісти та громадські активісти знову запускали кульки з портретами Віктора Януковича. Вдатись до акції восхваляння Гаранта людей змусили рівненські міліціонери. Вони ж бо відкрили кримінальну справу за фактом попереднього запуску кульок з Януковичем. 

Через повітряні кульки із прикріпленим до них зображенням Президента України Віктора Януковича -  громадського активіста Віталія Приймака та  депутата-журналіста Олександра Курсика викликали на допит у міліцію. Проте, коли у соціальних мережах з’явилася інформація про запланований під стінами міськвідділу міліції флешмоб – допит так званих свідків скасували. Нібито через зайнятість слідчого у якого з’явилися більш важливі справи. Однак, журналісти під стіни міліції вже прийшли. 

Перед початком запланованої акції, ворота до відділку міліції правоохоронці зачинили, а на вході поставили міліціонера. Той намагався не пустити "кулькових терористів",  запитував у відвідувачів про мету візиту, але і не перешкоджав входу у двір. Правоохоронець попросив лише не брати із собою кульки із зображенням Президента Віктора Януковича та  прем’єр міністра Миколи Азарова. Мабуть, у такій шанівній установі не хочуть бачити забагато портретів керівників держави.   Ті активісти, які лишилися за парканом передали кульки своїм колегам через ворота. Представники правоохоронних органів не наважилися під об’єктивом телекамер перешкоджати діяльності журналістів.

Поспілкуватися із журналістами вийшли чи не всі начальники міськвідділу міліції. Начальник Рівненського міського відділу УМВС України в Рівненській області підполковник міліції. Руслан Мельник спробував пояснити в чому проблема і чому не можна запускати кульки із фото у небо. Подаємо вам повний запис спілкування. Дивіться до кінця.

Адвокат свідків Олександра Курсика і Віталія Приймака Микола Глотов вважає такі дії міліції політичним переслідуванням осіб, які брали участь у громадянській акції непокори.

Після розмови з міліціонерами кульки випустили в небо прямісінько із двору міськвідділу міліції.  Прикметно було і те, що коли активісти запустили кульки із зображенням Президента одну із них перехопили вуличні пси.

Янукович виявився заважким для кількох кульок. Тому собачки кинулись "шматувати" звільняти портрет Януковича від кулькового полону. Сподіваємося, що собак за такі дії не визнають хуліганами, а навпаки видадуть нагороду за порятунок портрета. 

Вікторія Мамотюк, Юрій Дюг

Коментарі

якось раніше не звертав уваги на розділові знаки і т.п. А зараз перечитав і дійсно, це щонайменше непрофесійно

Якщо Віталія Приймака і Олександра Курсика разом з Януковичем запускали в небо, то чому Віталія та Олександра викликали в міліцію, а Віктора Федоровича - ні? І чому на допит викликали свідків акції, яка ще не відбулася? Хіба бувають свідки того, що ще не було? А що таке "стіни міліції"? Де у міліції стіни? Як можна закрити ворота, не пускати "кулькових терористів" і при цьому не перешкоджати заходити у двір? Доречі, у чий двір? А що то за слово таке "шанівна"? Як це так "під об'єктивом"? Правоохоронці такі маленькі чи вони ховалися під об'єктивом? І що то за чудасія така - "кульки із фото"? Це кульки, виготовлені з фотографій? А під яким соусом ви "подаєте" відео: під соусом тартар чи мексикано? Про розділові знаки писати не буду. Дуже довго доведеться виправляти. Суцільний непрофесіоналізм. Ганьба!

Журналісти молодці!!!

Останнє що ви можете зробити- посваритися з журналістами(ЧЕТВЕРТОЮ ВЛАДОЮ)!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.