До Рівного на гастролі приїхав Московський театр

7-8 грудня у Рівненському академічному музично-драматичному театрі гастролюватиме колектив Московського драматичного театру на Перовській.

На рівненській сцені глядачі побачать виставу казка для жінок М. Хейфеца "В очікуванні на нього" та варіації на теми О. Пушкіна "Пікова дама".

"В очікуванні на нього"  - казка для жінок з простим мелодраматичним сюжетом. Чотири героїні вистави розкажуть свою історію.

"Пікова дама" - звертаючись до безсмертного твору Олександра Пушкіна, театр не просто вкотре повертається до перипетій знаменитого сюжету, а пропонує історію про те, як піддаючись власним пристрастям, люди стають картами в руках долі.

- Я вперше у Рівному і вперше буду керувати гастролями у Рівному. Для нас це дуже хвилююче, адже я чув, що до Рівного та і в усі інші міста дуже часто прижають антрепризи з Москви, які є халтурами. Я відчуваю велику відповідальність перед глядачем, тому що ми хочемо зламати це враження, яке склалось, - розповів заслужений артист Росії, художній керівник Московського драматичного театру на Перовській Кирило Панченко.

За словами редактора літературно-драматичної частини театру, вони часто знаходять натхнення у слов'янських класиків.

- Наш театр – один з небагатьох театрів, які не соромляться звертатися до слов'янських класиків, адже у слов’янській культурі є багато цікавого. Ми знайшли свого глядача, дуже приємно, коли батьки ведуть свою дитину вперше, саме в наш театр, - розповіла театральний критик, редактор літературно-драматичної частини Московськго драматичного театру на Перовській Тетяна Комонова.

Колектив Московського драматичного театру наголосив, що найважливіше для них слова глядачів, які виходять із зали після вистави, а не оцінки критиків. 

- Одного разу у нашому театрі, ми попросили своїх глядачів заплатити за квиток саме після вистави. Було цікаво, адже коли ми порахували отримані кошти, то в середньому кожен заплатив 300 рублів. Це був цікавий експеримент, адже ми дізнались скільки наш глядач готовий заплатити за виставу, - розповів Кирило Панченко.

З виставами театр планує відвідати Житомир та Ніжин.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.