Віце-прем'єр-міністр Вілкул відвідає Рівненську область

28 листопада в Рівненській області із робочим візитом перебуватиме Олександр Вілкул. Про це йдеться на сайті віце-прем’єр-міністра.

Віце-прем’єр-міністр проведе робочу нараду щодо створення сучасних промислових кластерів з виробництва поновлюваного палива, зокрема, з побутових відходів та використання його на вітчизняних підприємствах. За рахунок таких кластерів зменшується використання природного газу, вирішуються екологічні питання, надходять інвестиції та створюються робочі місця.

Програма робочої поїздки Олександра Вілкула:

11:15 - Перша частина наради пройде на підприємстві «Укреко-Індастрі»,яке  забезпечує збір і сортування сміття, після чого подрібнює його і перетворює на альтернативне паливо - флафф.

Місце проведення: Рівненський район, с. Шпанів,  вул. Лугова, 27.

12:10 - Друга частина наради пройде на підприємстві «Волинь-Цемент», в обертових печах якого флафф спалюється разом з пиловугільною сумішшю під час виробництва цементу.

Місце проведення: Рівненська обл, м. Здолбунів, вул. Шевченка,1.

Після наради – підхід до ЗМІ

14:00 - Олександр Вілкул проведе виїзне засідання колегії Мінрегіону, де будуть розглянуті питання переробки та вторинного використання побутових відходів, а також - про створення ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків).

У засіданні колегії також візьмуть участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ та профільні заступники голів облдержадміністрацій.

Місце проведення: м. Рівне, майдан Просвіти, 2,  Рівненська ОДА

Акредитація журналістів за тел.: (0362) 695 314

Ключові слова: 

Коментарі

Вторинне використання побутових відходів - це сучасний спосіб заощадити дороговартісний газ. На державному рівні зараз активно заохочують подібні інііативи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.