У Володимирці відкрили центр надання адмінпослуг

Голова облдержадміністрації Василь Берташ відкрив центр надання адміністративних послуг у Володимирці. Таким чином фахівців різних управлінь, служб і відомств об’єднали під одним дахом. Тож відтепер жителям району, а також підприємцям надаватимуть в одному місці 80 видів адмінпослуг. Зокрема, започаткувати власну справу, узаконити спадщину, оформити субсидію, отримати дозвіл на будівництво, акт на землю, паспорт громадянина України або ж інший документ можна в ЦНАПі. 

Загалом на ремонт і оснащення ЦНАПу витратили 700 тисяч бюджетних гривень. За ці кошти створили сучасні комфортні умови як для працівників, так і для відвідувачів. За такий відповідальний підхід очільник області подякував голові Володимирецької райдержадміністрації Володимиру Ткачуку. Працівникам нової установи він побажав результативної праці. Адже від їх професіоналізму залежить виконання доручень Глави держави щодо усунення перепон при отриманні адмінпослуг, а також покращення бізнес-клімату в районі. Якщо працюватиме бізнес, то буде розвиток регіону та виконання всіх соціальних програм, підсумував Василь Берташ. Його також запевнили, що перелік послуг постійно розширюватимуть. Якщо нині, фахівці управління праці та соціального захисту надають у ЦНАПі лише 8 найпопулярніших, то в подальшому пропонуватимуть уже 20. Крім того, люди можуть надсилати документи поштою, а в перспективі планують ввести ще й електронний документообіг.  

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, нині в області вже діє 13 ЦНАПів: 4 в містах обласного значення та 9 – у райцентрах.

Ключові слова: 

Коментарі

Спрощення системи надання адмін послуг добирається поступово і до Володимиреччини. Початок покладено...

Тепер можна більшість довідок чи необхідних документів отримати в одному місці. а не так , як раніше - доводилось оббивати пороги десятків установ чи організацій. Відкриття такого центру дуже добра ідея!

Відкриття таких центрів значно полегшує отримання адмін послуг населенням. Головне, щоб працюючі в цих центрах завжди пам'ятали, що вони працюють для людей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.