Рівненська облрада вимагає євроінтеграції

Депутати Рівненської облради сьогодні, 27 листопада під час позачергової сесії прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо ситуації навколо підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом" .

За відповідне рішення проголосували 59 депутатів.

"ЗВЕРНЕННЯ

Рівненської обласної ради
до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо ситуації навколо підписання угоди про асоціацію України з ЄС

28-29 листопада у Вільнюсі відбудеться саміт «Східного партнерства», під час якого очікується підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом, заснованої на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції. Підписання Угоди відкриває шлях для значного розширення культурних, економічних та освітньо-наукових зв’язків нашої держави із європейськими країнами, вступу України до Зони вільної торгівлі, надходження закордонних інвестицій.
Територіальна громада Рівненщини глибоко обурена припиненням процесу євроінтеграції. Таке рішення суперечить засадам стратегічного розвитку України, її зовнішньополітичному курсу та історичним прагненням українського народу.
У зв’язку з цим, закликаємо Вас, пане Президенте, дотриматися європейського вектору розвитку України та підписати Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом на саміті у Вільнюсі 28 листопада.
Звертаємось до всіх парламентських фракцій продемонструвати здатність до компромісу заради здійснення європейського покликання України", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що сесія мала відбутися вчора однак з офіційно невідомих причин її перенесли.

Сесія була скликана на вимогу третини депутатів від загального складу обласної ради.

Слідкуйте за перебігом подій на Євромайдані у Рівному завдяки он лайн відеотрансляція.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.