У Рівному намагаються зняти прапор ЄС піднятий активістами біля ОДА

Рівненські активісти підняли прапор Євросоюзу на майдані Просвіти біля обласної адміністрації. Представники правоохоронних органів намагалися перешкодити такій діяльності рівнян, проте не встигли – прапор ЄС було піднято.

 А от прапор України підняти не вдалося через непрацюючі канати. Тим часом, як щойно стало відомо – робочі у зелених костюмах намагаються зняти прапор ЄС.

Коментарі

Як повідомив начальник сектора зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС Віктор Козак, рятувальники виїхали на місце, щоб надати допомогу господарчому відділу облдержадміністрації щодо демонтажу обмерзлого тросу флагштоку, на якому жодного стягу на час прибуття не було. Нічого ж рятувальники не вішали і не знімали, повідомив Віктор Козак.

http://www.rivne1.tv/Info/?id=28477

боте, то чого берташ канати не поремонтував?
пора в відставку вже)
а по друге -ці люди якраз і люблять свою країну і геройськи протестують проти свавілля Януковича і його банди мітингуючи за європейське майбутнє.

Історія має прикольне продовження. Шеф майнового комплексу облради викликав автовишку,яка прапор зняти не змогла. Зараз ,певно,викликатимуть гелікоптер....:))))))))))))))))))))))

Ну це вже повна дурня. Наскільки потрібно неповажати країну, щоб підняти один прапор, чужий і можливо нікому не потрібний, а власний, ріднесенький так і не підняти

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.