Як у Рівному приєднатися до історичного живого ланцюга "Україна-Євросоюз"

Рівненські громадські активісти закликають всіх рівнян приєднатися до історичного живого ланцюга "Україна-Євросоюз". Його збираються провести 29 листопада. Свідомі громадяни планують власноруч з`єднати cтолицю України Київ та польський Перемишль.

Під час мітингу рівненських студентів, який відбувся сьогодні, 27 листопада під стінами Рівненської ОДА, депутат Рівнеради Олександр Курсик запросив усіх приєднатися до "живого ланцюга". Такий ланцюг відбудеться 29 листопада, та стане символом приєднання Києва до Європи. Це буде друга буде наймаштабніша акція в історії України. Перша найбільша така подія відбулася у неділю 21 січня 1990 року, коли близько трьох мільйонів людей взялися за руки, з'єднавши Львів і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР. Цей живий ланцюг був одним з наймасштабніших у світовій історії та став ще одним кроком до здобуття незалежності Україною.

Зараз це досягнення хочуть повторити з метою євроінтеграції. 

- О дванадцятій годині – ми "закриваємо" Корець, Житомирську область і всі села загалом. Гоща і далі по Київській трасі до Рівного. Дубенська і далі аж до Луцького кільця. Виходять усі по місцях, але якщо хтось може кудись поїхати  - це буде ще краще, адже можна "закрити" частину, де нікого немає. У Рівному стовідсотково має бути живий ланцюг від початку до кінця міста. Усі бажаючі приєднатися до живого ланцюга можуть звертатися із запитаннями до координатора в мене, як координатора акції в Рівненській області за телефоном: (097)919-60-28, - про це розповів координатор заходу у нашому регіоні журналіст Олександр Курсик.

Крім того отримати інформацію про ланцюг можна і в групі "В контакті". 

Сайт "ВСЕ" також поцікавився у представників опозиційних сил щодо їхньої співучасті у "живому євро-ланцюзі".

Рівненська "Батьківщина" наразі не збирається довозити людей для утворення живого ланцюга.

- Везти не збираємось. Однак, якщо організатори попросять нас про якусь допомогу - надамо її. Ми будемо закликати людей приєднатися до ланцюга. Листівки роздавати не будемо. Інформацію будемо поширювати через соціальні мережі, - повідомив прес-секретар Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина" Володимир Попик.

Зателефонувавши до керівника прес-служби Рівненської обласної організації партії "УДАР" Сергія Мініча, журналіст не отримала точної відповіді відносно співучасті партії у живому ланцюзі. Керівник прес-служби пообіцяв дізнатись про співучасть партії у акції найближчим часом.

У той же час, Всекраїнське об’єднання "Свобода" також не знає, як долучатиметься до живого ланцюга. На запитання журналіста, про те, чи будуть допомагати організовувати цю акцію, помічник народного депутата Олега Осуховського Сергій Рибачок відповів коротко і ясно:

- Я не володію цією інформацією.

Тоді журналіст сайту "ВСЕ" звернулась до депутата обласної ради Олексія Бучинського за коментарем:

- Будемо долучатись до цієї акції. Чим зможемо, тим допоможемо.

Від редакції:

Як вже повідомляли вчора, українські політики просто не встигають за громадською ініціативою і не можуть повноцінно надавати допомогу починанням Євромайданів. Чесно кажучи, нам соромно за таку бездіяльність політиків, яка знову виявляється в організації історичної події.  Як завжди, вони безвідповідально чекають вказівки з центру. Закликаємо їх підняти свої дупи від насиджених партійних крісел та забезпечити підтримку європейської ініціативи громадян, щоб ланцюг єдності став справді монолітним на всій протяжності маршруту. Адже для цього треба забезпечити участь більш ніж мільйона людей. У партійних організацій є  структура і ресурси для підтримки живого ланцюга. Варто лише почати діяти, організувати доїзд людей врешті-решт. Тож чекаємо від політиків конкретної інформації, а мешканців Рівненщини закликаємо долучитися до акції! 

Коментарі

100% погоджуюсь. а сьогодні вже так звані позаполітичні лідери з майдану кричать, що політичні лідери з усіми їхніми недоліками повинні надати допомогу майдану зібрати людей на на п"ятницю....і вже не так гоолосно кричать "без політиків". невже вони не розуміють, що "без політиків" - це технологія влади. як тільки з майдану підуть нардепи з мандатами, усіх присутніх громадських діячів розженуть протягом години.

Судячи з коментаря, губановський троль статтю по обгаджуванню опозиції одобрив. Значить матеріал шефу Льоше сподобався. Технологія "регіоналів" успішно виконується сайтом "ВСЕ".

Трохи не точно. Янукович не просто підтримує а АПЛОДУЄ протестам громадських активістів!

Ідея не погана, але як прочитав, хто автор - закрадається підозра, а в чому підступ???

Як тільки політики починають діяти, то громадські активісти починають верещати: "Без політики!!!". Якщо політики не заважають громадським активістам проявити себе, громадські активісти істерично кричать: "Де політики???!!". Замкнуте коло.
Ситуацію дуже вдало прокоментував вчора Янукович: "Я підтримую протести громадських організацій! А от політичні протести мені не подобаються..."

Друзі, я особисто закликаю політиків діяти, а не сидіти в штабах. 

цікаво, а чому найбільш провокативні статті, або ж ті за які можна отримати на горіхи не підписуються, а ставиться лиш "Опубліковано vse.rv.ua"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.