Рівненська міліція погрожує співорганізатору Євромайдану

Під час пікету студентів Рівненського гуманітарного університету стосовно заклику не перешкоджати рівненським студентам відстоювати власні позиції щодо євроінтеграції, міліціонер покликав громадського активіста Віталія Примака на персональну розмову віч-на-віч.

- Нашим активістам, які ведуть за собою людей та організовують несанкціонований мітинг було пред'явлено обвинувачення та погроза складання протоколу. Я попросив цього не робити та прийти правоохоронцям на майдан Незалежності, щоб побачити заради чого зібрались студенти - коментує ситуацію громадський активіст Віталій Примак.

Правоохоронець не прийняв запрошення від активіста. Тоді Віталій Примак зауважив, що може прийти до міліції, але не сам, а разом зі студенством Рівного. На цій ноті розмова була закінчена із акцентуванням уваги активіста на тому, що у разі будь-яких незаконних дій зі сторони мітингувальників Віталій Примак особисто нестиме відповідальність перед законом.

- Наразі ми збираємося скласти офіційне звернення, у якому буде зазначено, що кожен учасник акції нестиме особисту відповідальність перед законом, - розповів про подальші плани активістів Рівного Віталій Примак.

Нагадаємо, сьогодні, 27 листопада у Рівному відбулась студентська хода "Студенти за ЄС". До акції долучились студенти НУВГП, МЕГУ, РДГУ та кількох технікумів та коледжів. Студенти також пікетували позачергову сесію Рівненської облради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прихильники євроінтеграції пікетують Рівненську облраду

Рівненські студенти РДГУ підтримали Євромайдан

У НУВГП страйкують вже 200 студентів

Керівник рівненського НУВГП пообіцяв не карати студентів за Євромайдан

Ректору РДГУ передали звернення з проханням не карати студентів

Ректор рівненського МЕГУ не проти прогулів студентів заради Євромайдану

 

Коментарі

Якийсь ти смердючий,БОТ риганальний!!!

якийсь клоун цей примак

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.