Народні депутати написали лист ректору "Острозької академії"

Рівненські активісти разом із пікетуючим студентством та рівненськими депутатами впродовж дня пікетували виші Рівного із закликами не перешкоджати студентам брати участь у акціях протесту в м. Києві та інших містах України.

В ході протестних подій, звернулися і до ректора Національного університету "Острозька академія" Ігоря Пасічника. До нього був написаний лист із зверненням народних депутатів України та відправлений по Укрпошті. Написав та відправив листа депутат обласної ради Олексій Бучинський.

Наразі очікується відповідь від ректора Острозької академії Ігора Пасічника.

Читайте також:

Рівненська міліція погрожує співорганізатору Євромайдану

Прихильники євроінтеграції пікетують Рівненську облраду

Рівненські студенти РДГУ підтримали Євромайдан

У НУВГП страйкують вже 200 студентів

Керівник рівненського НУВГП пообіцяв не карати студентів за Євромайдан

Ректору РДГУ передали звернення з проханням не карати студентів

Ректор рівненського МЕГУ не проти прогулів студентів заради Євромайдану

 

Коментарі

ЙЯк на мене, то дана стаття взагалі не варта уваги, так як це чистої води самопіар Бучинського... аж тошнить від такого.... хочуть за рахунок інших зробити собі рекламу і кар"єру... !

А хто рахує тих, хто приєднався до акції першим чи останнім?Повертаємося до колишніх часів, де також рахували?Крім цього, студентам ніхто не перешкоджає,вони обєднались у комітет по підтримці євроінтеграції, та як мітингували так і мітингують

правильно - студенти - слабаки. Їм все на тарілоці подавай, і щоб без всіляких наслідків. І щоб, не доведи Господи, "енку" не поставили, стипендію всім подавай, і оцінки хороші.
Під час Помаранчевої - їхали на свій страх та розсуд, і нічого.
А ці, тьху... Політикани, ментальні лінивці.

Пусть Пасечник розкажет как Бучинский учился.Дурень Пасечник про европейский уровень сделал так много.Тебе Буч и твоему Осуху даже не подойти.Возмущаюсь как это чмо Буч может себе такое позволять.Недоделаный пиарщик.

Звернулися до ректора з приводу чого ?
"Острозька академія, на жаль, одна з останіх приєдналася до Єврореволюції" - яким чином вона може приєднатися до революції- в наказному порядку чи що ? ОА складається зі студентів і ті її студенти хто хотів приєднатися якраз таки мітингують ще з п'ятниці, а хто не хоче, то це його конституційне право.

Острозька академія, на жаль, одна з останіх приєдналася до Єврореволюції. Там щось відбувається не так. Ох, не та вже академія.

Утка? !
Рівненська обласна рада більшістю голосів підтримала звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо ситуації навколо підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом
Рівненська обласна рада більшістю голосів підтримала звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо ситуації навколо підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом
Депутат Рівненської обласної ради, ректор Національного університету «Острозька академія» Пасічник Ігор Демидович проголосував за прийняття цього рішення.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.