На Рівненщині відкриють дошкільну групу для дітей з аутизмом

На Рівненщині невдовзі з’явиться  дошкільна група для дітей з аутизмом. Її планують відкрити в Клеванській спеціальній загальноосвітній школі - інтернаті уже в наступному році. За словами  освітян, така група для наймолодших дітей з аутизмом надзвичайно необхідна, адже цей психічний розлад потребує як раннього виявлення так і ранньої  корекції. Такого висновку дійшли учасники спільного  круглого столу, присвяченого підвищенню рівня корекційної освіти та соціального захисту дітей з аутизмом.

За словами начальника обласного управління освіти та науки  Григорія Таргонського,  кількість дітей, в яких лікарі виявляють аутизм в рівненських сім’ях  щороку зростає. Якщо в минулому році їх налічувалось 61, то цього – 67. Однак, спеціальних класів чи закладів для них майже не створюють. Тому поява в Клеванському спеціальному закладі такої групи, за словами Григорія Таргонського, дозволить надати цим дітям необхідну корекційну та реабілітаційну  допомогу.

 За словами самих батьків, які взяли участь в обговоренні, їхні діти зазвичай  залишаються вдома і навчаються індивідуально. А відвідування спеціальної групи допоможе швидше соціалізувати аутистів  та інтегрувати у суспільство.

Нині в Клеванському інтернатному закладі  навчається та проходить медико-психологічну реабілітацію майже сто учнів з особливими потребами не лише з Рівненщини, а й з інших областей.  З ними щодня працює  45 педагогів та два медпрацівника. Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.