Депутати Кузнецовської міськради підтримують євроінтеграцію

25 листопада відбулося засідання   позачергової тридцять шостої сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання.  Під час засідання сесії було прийнято звернення Кузнецовської міської ради до Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Рибака, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з вимогою до керівництва держави вжити негайних кроків для підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. 

"За" проголосували 29 депутатів міської ради з 29 присутніх на засіданні. У своїх виступах депутати міської ради Ніна Хвалько, Юхим Чугай ( фракція ВО "Батьківщина"), Юрій Кравець (фракція ВО "Свобода"), Віталій Магдич (Громадянська партія "Пора") закликали керівництво державою дослухатися до вимог українського народу, дати можливість зробити свій власний вибір, висунули вимогу негайно відновити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЕС та підписати Угоду про асоціацію з ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада.

Головуючий  на засіданні позачергової сесії  в.о. міського голови І.Куц повідомив про те, що біля адмінбудівлі міської ради на щоглі поруч із Державним прапором України та прапором Кузнецовська розміщено прапор ЄС. Про це повідомила прес-служба Кузнецовської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.