У Рівному стартував новорічний конкурс для діток

Новий конкурс стартував на рівненському інформаційному сайті «ВСЕ». До дня Святого Миколая тут визначать і нагородять кращих «миколайчиків». Стати учасником конкурсу «Диво-миколайчик» може будь-яка дитина.  

Для того, щоб взяти участь у проекті «Диво-миколайчик» необхідно опублікувати фото вашої дитини з домашнього архіву та коротенький підпис з вказанням ПІБ та віку учасника в групі сайту «ВСЕ» «В контакті» http://vk.com/vse_rivne або на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/vse.chesni.novuny або надіслати на пошту: vserivne@gmail.com. Фото учасників приймаються до 14 грудня. Вік учасників – до 18 років.

З 14 по 22 грудня відбудеться інтеренет-голосування в соціальних  мережах, де визначать володаря титулу «Диво-миколайчик». Переможець проекту отримає унікальну можливість стати учасником третього щорічного новорічно-різдвяний фотопроект "Різдвяне диво-2014", зможе знятися в казковій фотосесії та відвідати різдвяний бал. Інші учасники конкурсу теж отримають подарунки від сайту «ВСЕ».

Конкурс «Диво-миколайчик» проходить за підтримки проекту "Різдвяне диво-2014" та фотостудії «У фарватері істин».

 Цьогоріч «Різдвяне диво» стало ще масштабнішим. Кожен учасник стане героєм казкової фотосесії, їхні фото будуть розміщенні у найбільших засобах масової інформації Рівненщини. А фінальна фотовиставка та костюмований бал відбудеться у Рівненському театрі ляльок під час різдвяних свят. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.