Грузія та ЄС підписали угоду про асоціацію

Процес технічного парафування угоди щодо асоціації Грузії з Євросоюзом, який у четвер, 28 листопада, проходив в МЗС Литви, вже завершився, повідомила кор. "Новости -Грузия" представник прес-служби грузинського МЗС.

Парафування угоди про асоціацію Грузії з Євросоюзом проходить в рамках саміту "Східного партнерства" , який проводиться у Вільнюсі 28-29 листопада.

Ту частину документа, яка стосується асоціацію з ЄС, підписував перший заступник міністра закордонних справ Грузії Давид Залкаліані, а яка стосується вільної торгівлі - заступник міністра економіки та сталого розвитку Грузії Михайло Джанелідзе .

З боку Євросоюзу документ підписали керівник департаменту зовнішньополітичної служби ЄС з питань країн Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії Гуннар Віганд і глава підрозділу генерального департаменту з питань торгівлі Європейської комісії Філіп Куїссон ( Philippe Cuisson ).

На те, щоб завірити більше 1000 сторінок документа, знадобилося кілька годин.

Офіційна церемонія парафування відбудеться 29 листопада, документ символічно підпише глава МЗС Грузії Майя Панджикідзе.

Грузинська сторона очікує, що угода остаточно буде підписано у вересні 2014 року.

- Кожен день до і після підписання угоди повинен бути спрямований на здійснення Грузією повного політичного асоціювання і поетапної економічної інтеграції в європейську сім'ю, - заявив журналістам заступник міністра закордонних справ Давид Залкаліані.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.