Рівненських держслужбовців виганяють на мітинг за Януковича

Як повідомив сайту "ВСЕ" голова виконкому Березнівської райорганізації партії "УДАР" Андрій Андрощук, у райцентрах Рівненської області голови райдержадміністрацій в приказовому порядку примушують державних службовців та бюджетників їхати до Києва, щоб взяти участь у завтрішньому мітингу на підтримку Президента.

За словами Андрія Андрощука, попередньо держслужбовцям повідомили, що виїзд відбудеться сьогодні, 28 листопада ввечері та завтрішні робочі прогули не будуть зараховуватись та каратися.

- Кажуть примушують їхати, там ночувати, а завтра на мітинг...Багато людей відмовляються їхати, хто прямо про це каже, а хто видумує якісь причини щоб не їхати....Наказ йде безпосередньо від голови РДА Мельника, - зазначив Андрій Андрощук.

Коментарі

Ви певно професійний лікар, який шукає собі пацієнтів.

Удостоверьтесь ,что Вас не подводит зрение??

Нездоровая тяга к деньгам??

Ну і де ті бюджетники з Рівненщини? З того, що я бачив на регіоналівському мітингу - там тільки робочий люд зі Сходу.. Неправду глаголять опозиціонери!

Андрійко забув ще розповісти по скільки платить людям Кличко, аби ті їхали на майдан? Андрыйко захотів повипендріваться, в принципі, як завжди нічого толкового не вийшло.

Регіоналівським шісткам повідомляю: Чечетов сам сьогодні розповів про альтернативний майдан, який готують регіонали. Ось посилання для регіоналівських дурнів - http://vsenovosti.in.ua/news/1133972
Почитайте свого рукомахальщика і заспокойтеся.
Чечетов: Власти могут свезти в Киев бюджетников на альтернативный митинг
В Партии регионов не исключают, что общественные организации могут в Киеве провести митинг, чтобы показать альтернативную Евромайдану точку зрения.
"Не исключаю, что граждане приедут в Киев высказать свое мнение. Общественные организации могут собрать людей. Люди на Майдане - это не вся Украина", - заявил BBC Украина депутат от Партии регионов Михаил Чечетов.
Источники BBC Украина сообщают, что в областях Центральной Украины администрации снимают бюджетников и везут их автобусами на митинг по евроинтеграции.
В частности в городе Смела Черкасской области собрали шесть автобусов с бюджетниками.

Та Віталік так уже рветься до влади, що аж дим іде...а його прислужники не знають чим прислужить, що б крестный отец їм рубликом подсобив...

повідомив удар, який за гроші купує погляди людей і час що б ті йшли на мітинги і відстоювали політичні амбіції кличка.

а на які мітинги можуть регіони їхати не розумію!?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.