Рівненщина буде користуватися календарем Кобзаря

До 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря на Рівненщині виготовлятимуть шевченківський календар на 2014 рік. Він матиме назву "У вінок Кобзареві".

На кожній із дванадцяти сторінок календаря будуть розміщені зображення картин Тараса Шевченка із циклу "Мальовнича Україна". Водночас полотна Великого Кобзаря будуть підписані поезією рівненських авторів – членів обласної організації Національної спілки письменників України. Календар розповсюджуватимуть серед бібліотек та закладів культури. Такий сувенір на шевченківську тематику буде доречним і для гостей області, зазначили фахівці управління.

Також за кошти обласного бюджету друкуватимуть раритетне факсимільне видання творів Тараса Шевченка "Кобзар", який був виданий у Празі 1876 року. Ще фінансову підтримку отримали рукописи творів і краєзнавчих матеріалів Євгена Шморгуна "Шевченкові верстви", а також книг Петра Кралюка "Волинський Кобзар" та "Тарас Шевченко: непрочитане", - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом із нагоди 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря, яке відзначатимуть на державному рівні, на Рівненщині відбудеться низка мистецьких заходів, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.