Рівненська райрада не захотіла голосувати за відставку уряду

Сьогодні, 28 листопада відбулась позачергова сесія Рівненської районної ради. Депутати проголосували за звернення Рівненської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та  з приводу ситуації навколо підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом.

На розгляд депутатів представили два проекти рішення. Один - від представників фракції "Батьківщина", другий - від групи "За соціальну справедливість", який і був проголосований.

Після голосування дехто з опозиційних депутатів та рівнян висловив своє обурення результатом голосування.

- Відбулася позачергова сесія Рівненської районної ради. На привеликий жаль, радикальне звернення до ВРУ депутати не підтримали та зірвали поіменне голосування депутатів, яке дало б змогу кожному виборцю зробити власні висновки!!! Це зумовлено низькою явкою депутатів, які з "певних причин" не пришли на сесію, та різкими фразами у зверненні. Натомість проголосували за звернення, підготовлене провладними депутатами, яке, варто зауважити, дуже лояльне до президента та уряду....
На сьогоднішнішньому засіданні депутати районної ради продемонстрували своє справжнє обличчя!!! - написав у соцмережі Facebook автор зверення, яке передбачало вимогу відставки уряду помічник народного депутата Юрія Вознюка Володимир Пилипчук.

Натомість у проголосованому зверненні йдеться про те, що громада Рівненщини стурбована діями Кабміну щодо призупинення процесу підписання Угоди з ЄС.

Також відповідно до прийнятого звернення, депутати просять Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію. За це звернення проголосували одноголосно усі присутні 38 депутатів Рівненської райради.

Коментарі

Що знову БЮТ показав своє справжнє лице? В обласній раді також непроголосували про відставку уряду. Батьківщина рулить а верніш дурить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.