Письменник з Рівненщини представив "Маму по скайпу"

Здолбунівський письменник Сергій Гридін перекваліфіковується із державного чиновника в творчу людину. Наразі співавтор книги "Мама по скайпу" побував у Німеччині, - повідомляє сайт Zdolbunivcity.

Головний редактор "Видавництва Старого Лева" Мар’яна Савка розповіла на сторінці у соціальній мережі "Facebook" про дискусію "Мами по скайпу", яка відбулась у столиці Німеччини: "Учора ввечері в Берліні, у центрі Гайнріха Бьолля відбулася наша дискусія довкола проблем, які зачіпає антологія "Мама по скайпу":

- Окрім нас із Сергієм Гридіним, участь у ній брала Євгенія Білорусець, котра презентувала свій фотопроект з життя родин трудових мігрантів. Модерувала Каті Бруннер, співупорядник книжки, перекладачка і активна діячка громадської організації "TRANSLIT", а Софія Онуфрів здійснювала сурдопереклад. Центр розташований по сусідству з посольством України в Німеччині. Але з посольства нікого не було, і мене це чомусь не дивує. Натомість було чимало німців, а також були мігранти і вихідці з України, які давно живуть у Німеччині.

- Ми говорили понад дві години – про те, що є багато причин, чому люди виїжджають на заробітки, але що більшість із цих причин лежать у площині вимог євромайдану, і про те, що держава усунулася і покинула людей напризволяще з їхніми проблемами та безвихіддю, - зазначає Мар'яна Савка. - Після зустрічі люди довго не розходилися. Я їм дуже вдячна, бо їм було глибоко не байдуже до того, що зараз діється в Україні, і до долі українських мігрантів зокрема. І я бачила справжні непідробні сльози на очах".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.