На Рівненщині Свято-Вознесенський храм вже третій місяць під замком

Свято-Вознесенський храм села Бугрин уже третій місяць зачинений – місцевого отця перевели у позаштатні. Весь цей час прихожани читають псалми просто під зачиненими дверима церкви, - повідомляє zik.ua.

Місцевого священника отця Рустіка перевели у позаштатні, мовляв, не виправдав себе як духівник. Однак  прихожани не бачать для цього підстав і вважають, що на нього звели наклеп.
"Все це сталось після того, як отець Рустік став головою парафіяльної ради.  Він міг контролювати церковну казну. Є люди, яким це було невигідно", – поділилась здогадкою прихожанка Леся Фільчук.

Віряни неодноразово просили повернути до них у церкву отця Рустіка та  навіть їздили на прийом до Владики, Архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія. Однак той їх і слухати не захотів – прогнав із єпархії та зачинив двері.

"Неможливо жити без церкви: немає ні поховать, ні хрестин, ні вінчать.  Навіть панахиди немає, де відправляти. Ми дуже хочемо, щоб нам повернули нашого священика", –  розповів прихожанин  Сергій Касян.

Прихожани Свято-Вознесенського храму вже зібрали понад дві сотні підписів на підтримку свого священика. Кажуть, якщо його не повернуть, готові йти до церковного суду.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.