Рівненські рокери організовують благодійні концерти

Рівненські рокери планують влаштувати два благодійних концерти, аби допомогти екс-воротареві "Вереса" зібрати необхідні на протез гроші.

Ногу Андрієві Сікальському ампутували влітку, але, попри зусилля рідних, друзів, меценатів та активістів, 27-річний рівнянин досі не може зібрати потрібної суми. Вартість протезу перевищує 30 тисяч євро.

- Ми розіслали запрошення усім рівненським музикантам. Тих, що згодилися грати безкоштовно, залучили до організації, незважаючи на музичний жанр, вік і таке інше, - розповів один з організаторів заходу, учасник гурту "The Crabs" Дмитро Яремчук.

За його словами, усі гроші від продажу квитків, фірмових футболок, плакатів з автографами передадуть Андрієві Сікальському.

Перший концерт відбудеться у суботу, 30 листопада. На сцені, окрім "The Crabs", виступатимуть рівненські гурти "Farinhate", "ManGust", "Palestina", "Justmarried", колектив заслуженого артиста України Павла Дуки "Країна У", а також гості з Нетішина - гурт "Premier Atom Band".

Наступний концерт 7 грудня розрахований на поціновувачів більш важкої музики. У рамках цього заходу свій альбом презентують ветерани рівненського металу "Resnullius", їх підтримують гурти "Sidus Mortuorum", "Земля Живих", а також друзі із Луцька – група "Squall".

Квитки на обидва концерти коштують по 25 гривень. Однак за бажання можна пожертвувати більше, зокрема скориставшись реквізитами Андрія: 

Картковий рахунок ПриватБанку:
5167 9872 0834 3398 - Сікальська Марина Борисівна ( дружина Андрія).
Детальна інформація - vk.com/club56250995

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.