Дубенська райрада вимагає у Януковича підписати угоду з ЄС

Депутати Дубенської райради прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

"Сьогодні Україна отримала історичний шанс стати повноправним членом європейської спільноти. Українська нація історично належить до європейської сім’ї народів і сповідує спільні цінності та принципи. Тому ми не маємо морального права перед нащадками відступати від прагнень мільйонів українців приєднатися до європейської спільноти.

Євроінтеграція була основною темою передвиборчих програмах всіх основних політичних сил, обраних до парламенту, тому підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом – стратегічний крок для розвитку нашої держави, 

Рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, на наше переконання, не відповідає Конституції України, суперечить статті 11 Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», іде врозріз до заяви Верховної Ради України від 22.02.2013 року «Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» та рішення РНБО від 12 березня 2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України». Це розпорядження КМУ не узгоджувалося з іншими гілками влади та народом України і може покласти край євроінтеграційним процесам в державі. У зв’язку з цим вимагаємо у Президента України відповідальності Кабінету Міністрів України, у разі недотримання курсу євроінтеграції – відставки уряду.

Питання європейського вибору України прямо стосується інтересів та майбутнього кожного із багатомільйонного населення нашої держави. А отже і районна рада, діючи в інтересах територіальних громад Дубенського району висловлює своє глибоке обурення припиненням процесу євроінтеграції, що суперечить засадам стратегічного розвитку України, її зовнішньополітичному курсу та історичним прагненням українського народу. Ми, депутати районної ради, підтримуємо євроінтеграційний курс нашої держави як безальтернативну перспективу розвитку України.

Вимагаємо відновити процес євроінтеграції і підписати на саміті у Вільнюсі Угоду про асоціацію з Євросоюзом", - йдеться у документі.

Коментарі

Вы... для начала, установите велопарковку возле мерии... дупутаты)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.