Рівняни не можуть зробити цілісний живий ланцюг

Як повідомляють журнаісти сайту "ВСЕ" у різних частинах Рівного ситуація із євроланцюгом різна. Якщо у центрі міста є хоч якась частина тих, хто долучився до акції, то далі від центру їх зовсім немає. Наприклад відсутні активісти в районі Пивзавод.

На жаль, значна частина людей просто ігнорує акцію. Як зазначив журналіст "ВСЕ", біля учасників ланцюга осторонь стоять перехожі, які чекають на транспорт чи говорять по телефону. Однак ці рівняни чомусь не вважають за потрібне, перебуваючи біля живого ланцюга долучитися до нього.

Слідкуйте за тим, як у Рівному відбудеться Євроланцюг Україна-Польща в режимі ONLІNE

Ключові слова: 

Коментарі

ви хворі люди!!!!! люди зробили акцію без політики - щоб народ об"єднувати!!!!!пишуть ті хто там не був!!!!!!! ні агітації, ні політики, завіщо нагнітати - просто зробіть щось краще!!!!

Студентам розповідають лише позитивну сторону, от вони і ведуться на це все. Цікаво, а чи сказав хоч хтось, що у договорі про асоціацію нічого не сказано про візи та можливість перетину кордону? Натомість сказано, що буде підписано окремий документ. А от коли і за яких умов чомусь не уточнюється.

Рівняни - МОЖУТЬ!!!!! Організатори - НІ !

БОТ смердючий,ходити не можеш, от і сиди в своїй панелі .

Люди ігнорують акцію, бо не розуміють, що відбувається. Адже організація акції - провальна. Добре, що хоч без політики.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.