На київський Євромайдан прийшли озброєні "тітушки"

У центрі Києва серед протестувальників за євроінтеграцію ходять молодики з залізними трубами, оснащені державною символікою.Про це повідомляє "Українська правда".

На фото: Убік Майдану сунуть провокатори, озброєні металевими трубами

- Я побачив їх біля кавового апарата, люди із залізними трубами – в одного вона випала з рукава й уже не було сенсу приховувати. Їх багато, - сказав свідок подій.

"У всіх однакові чорні залізні труби, важкі", - наголосив він.

На фото: Reincarnation: "Тітушко", озброєний металевою трубою, попрямував до "Глобусу" (на Майдані Незалежності)

За його словами, деякі з цих молодиків – усередині юрби на Європейській площі, інші пішли убік Майдану Незалежності й "дуже організовано розійшлися, віялом" – одні ліворуч, інші праворуч, "усі з символікою державною".

"Сфотографував людей 8-м, але їх багато… Усі молоді, звичайні "тітушки". Вони скрізь – і в "Глобусі", і в переході, злилися з юрбою (протестувальників)", - додав співрозмовник.

 

Коментарі

Влада завжди використовувала бандитів для виконання замовних вбивств і провокацій.Згадайте, псевдобоївки УПА. Знищувалися найбільшактивні люди, які завжди становили загрозу для любого режиму. Сьогодні проти учасників Європейського майдану, який може перерости у виступ проти Яника і компанії, будуть використовуватися бандитські групи, які є в кожному місті і які з дозволу влади будуть робити чорнову роботу, організовувати провокації, а затримуватимуть найбільш активних людей серед учасників протесту. Тому бандити, які хочуть це робити, мають знати, прти їхнього лома чи залізної палиці є їнший лом. А влада має памятати, за провокації і кров, яка може пролитися, прейдеться відповідати їй.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.