У Києві кілька тисяч "тітушок": б'ють журналістів та міліціонерів

Журналісти, які постраждали біля Маріїнського палацу, кажуть що "тітушки" окрім них побили також двох міліціонерів, - повідомляє сайт "Українська правда".

Про це розповів побитий журналіст Дмитро Гнап в ефірі "Громадського телебачення". Він і оператор Яков Любчич поділилися подробицями інциденту:

"Перед президентським палацом величезна група "тітушок", готових йти на Майдан. Коли ми запитали, що ви тут робите, відповіді не було".

"Вони стоять колонами – вся площа перед Маріїнським палацом. Ми багато чого бачили, але це справило враження", - каже Гнап.

"Їхні ватажки крикнули: "Вали их на землю, забирай камеру". Нападало близько 20-30. Решта 3-4 тисячі оточили нас и спостерігали", - розповів журналіст.

За словами представників ЗМІ, поблизу не було видно міліції. Гнапп каже, що вони знайшли двох міліціонерів, яких попросили допомогти. Але, коли вони підійшли до Маріїнського палацу, "тітушки" побили й цих міліціонерів.

Крім того міліційне керівництво, яке потім розшукали журналісти, пообіцяло побитим міліціонерам... звільнення. Тому що їх, мовляв, попереджали не чіпати "тітушків".

Гнапп у прямому ефірі звернувся до міністра МВС з вимогою негайно розібратися в ситуації і повернути правохоронні органи до виконання їхніх обов'язків.

Відео: Mytiok1980

Коментарі

Скидається на провокацію... Цікаво тільки, хто її проплатив? Щось не віриться, щоб журналістів били тоді, коли мітинг опозиції і без того майже розпався...

Бидло тітушок і регіоналів треба чавити танками...інакше, нажаль ніяк

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.