Рівненські студенти навчились заповнювати податкові декларації

Працівники ДПІ у м. Рівному приділяють значну увагу заходам, які сприяють вивченню податкового законодавства студентською молоддю. Тож днями посадовці інспекції долучились до проведення практичного заняття, що відбулося в Рівненському коледжі економіки та бізнесу, - повідомляє медіа-центр Міндоходів у Рівненській області.

Студенти із жвавим інтересом ознайомилися із порядком заповнення податкових декларацій з податку на прибуток підприємства та податку на додану вартість. Рядок за рядком вони вчилися заповнювати податкову звітність та наприкінці заняття продемонстрували своє вміння орієнтуватися серед доходів і витрат, податкових зобов‘язань та податкового кредиту. Учасники практикуму навчились самостійно працювати безпосередньо з деклараціями та додатками до них. Майбутні бухгалтери також із знанням справи відповідали на запитання бліц-опитування щодо застосування норм Податкового кодексу.

Заступник начальника інспекції Ірина Груздєва зазначила, що завдяки таким практичним заняттям здійснюється формування компетентності майбутнього фахівця. А знання, отримані в навчальному закладі, стають більш конкретними. Майбутні спеціалісти будуть добре володіти основами податкового законодавства, без якого неможливо рухатися вперед і досягати певних професійних вершин.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.