Як у Рівному створювали Євроланцюг "Україна-Європа"

Сьогодні у Рівному відбулась акція: "Живий Євроланцюг". Маршрут ланцюга охопив усю Західну Україну: від майдану Незалежності у Києві до міста Шегині, що на кордоні з Євросоюзом. Частиною всеукраїнської акції стали і мешканців Рівненщини. На жаль, акція не стала такою масштабною як планувалось. Однак кілька тисяч рівнян задекларували своє бажання жити в європейській Україні. 

 

 Євроланцюг Україна-Польща у Рівному. ВІДЕОЗАПИС

Рівняни хотіли з’єднати «живив ланцюгом» Україну з Європою, проте людей подекуди навіть для центральної вулиці міста не вистачало. "Живий ланцюг" переривався на багато метрів. Однак символічний ланцюг все ж таки відбувся. Можливо в ньому взяло участь не так багато людей як анонсувалось, проте люди висловили свою позицію.

Центральна вулиця Рівного-Театральна площа: зібралася переважно молодь. Стояли щільно один до одного.

"Льонокомбінатівці" суттєво підсилили Євроланцюг.

Майдан Короленка, біля Свято-Воскресенського Собору.

Прийшли люди старшого віку.

Екс-начальник Рівнеського обласного ДАІ Едуард Герасимчук самотньо тримає прапор України на центральній вулиці міста.

Від магазину "Мобілочка" до "Еко-маркета" ланцюг переривається. Розпочинається знову за зупиною, і  до "Водного" університету де-не-де стоять люди.

Подекуди "ланцюг" обривається.

Від "Водніка" і аж до НВК № 12 - жодної людини.

На зупинці біля "Вопака" на вулиці Київській ми помітили декілька молодих людей, які намагалися сформувати ланцюг.

Трішки далі від них, ще близько 50 чоловік - біля міської юнацької бібліотеки.

Молодь вигукує: "Хто не скаче - той москаль!" і "Слава Україні - Героям слава!"

Ще декілька чоловік на зупинці "Автовокзал".

Далі "живий ланцюг" обривається...

Серед правоохоронців - власний "живий ланцюг".

- Сьогодні сім  тисяч рівнян таки підтримали ідею, яку ми оголосили два дні тому! На Рівненщині також нас підтримали. Відтак, у Корці, Гощі, Горбакові, Панталії, Дубно, Тараканові, Крупці та Радивилові люди створили "живий" ланцюг, - розповів координатор рівненського Євромайдану Олександр Курсик. - Всього  разом  ми оптимістично нарахували близько 10 тисяч людей. Окрема подяка двом народним депутатам Юрію Вознюку та Валентину Королюку, їх помічникам Марині Михальській та Богдану Сологубу. Саме завдяки нардепам та їх командам вдалося "закрити" всі райони. Визнаю, що були ділянки без людей, особливо між населеними пунктами. У Рівному потужно спрацювали місцеві ЗМІ. Журналісти щодня закликали мешканців міста вийти на мирну акцію. Усі молодці!

Відеозапис з акції з акції "Євроланцюг"  у Рівному

Video streaming by Ustream

Сотні дубенчан опівдні 29 листопада вишикувалися вздовж траси Київ-Чоп, об’єднавшись у «євроланцюг».

До них долучилися десятки людей з сіл Дубенського району, Млинова, Демидівки, Луцька, Тернополя, Кременця, інших міст та сіл.

Гасла, які скандували учасники акції, були промовистими: «Україна – це Європа!», «Дубно за ЄС!», «Ми – європейці!». Таким чином вони висловлювали свою незгоду із діями влади щодо фактичного згортання євроінтеграції та відмови підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Попри те, що задум не було реалізовано на всі 100% – вздовж усього шляху від Києва до кордону з ЄС бракувало людей, які об’єдналися у «євроланцюзі», – акція стала символічною. Люди вишли, щоб продемонструвати Україні та Європі, що українські громадяни відчувають свою належність до Європи, сповідують її цінності.

Євромайдан у Радивилові

Євромайдан у Корці

Ланцюг підтримували Вікторія Мамотюк, Олексій Кривошеєв, Юрій Дюг

Ключові слова: 

Коментарі

Доскакались, идиоты майдауны?

Друзі, досить!!!!!! майте совість!!!!! це не цікаво!!!!!! всі на страйк!!! рятуйте країну

Лобчука. Та всі, повірте, знають їх прізвища. після такої ганьби ніхто не візьме їх на роботу. Вони і тролі бездарні і як журналісти теж - нуль повний. А Губанову...і його патрону - я не заздрю!!

Віват! Курсику)))))) так себе пірити і хвалити може тільки він))))

Гуменючка, бікус, хлопчик з рівне 1 це що за нові національні герої? говори народною мовою і зрозумілою для всіх.

от Губанов молодець!!!!! посадив Гуменючку, Бікус ще там того хлопчика з рівне1...от вони і паплюжать нормальних людей!!!!! Курсик дуже толковий хлопець!!!!! сам все організував - сам!!!!! це показник! перестаньте заздрити, робіть щось!!!!!! Курсик ми за тебе!!!!!

Ти бідний так викручуєсся що і свій номер виставив на показ. Бідолаха як ти рвеся до влади. А ХІБА МОЖНА ТАКИХ ДОПУСКАТИ ДО ВЛАДИ?

http://4vlada.com/uploader/uploads/rivnenskiy_vrolantsyug_20_foto/957_20...
героїв потрібно знати в лице-Олександр Пахальчук
"Как рассказал «Дню» координатор акции Александр Пахальчук, инициатива «живой евроцепи «Украина - Європа» возникла во Львове. Именно львовские студенты - участники евромайдана «выносили эту идею и создали группу в Вконтакте, которая быстро начала пополняться.

«Я добавился туда и предложил, как воплотить эту идею, поэтому стал администратором инициативы», - рассказывает студент «Острожской академии» Александр Пахальчук."
Від себе можу лише додати що це мій небіж яким я дуже пишаюсь:))))

тобі, клоуну, хоч кіл теши!!!!!Сашко Невже - син того діда!!!! він депутат від БЮТ!!!!!! даун? чи гроші платять щоб тут тицяв патиками своїми проти молодого і нормального козака????то скажи Курсику це в очі - 0979196028 тема закрита.

Курсик її не брав? Ну да. Дід в Костополі сам дізнався про землю і про те що в Рівному всім бажаючим землю роздають. Дід з Костополя сам приїхав і разом зі всіма Рівнянами бере землю. І правда, до чого тут Курсик? Який дурень повірить тому що Курсик не "САДОВОД"?

і Курсик не за себе туди прийшов!!!!! і не заради піару погодився це все організувати!!!! просто заради України. якби кричали за Курсика, Червонія, Берташа...я б сам туди не пішов!!!! а щодо землі я для себе все вирішив - Курсик її не брав! крапка. за що ж тоді кримінальну справу порушили???? теж піариться Курсик?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.