У Рівному міністр натиснув кнопку "Пуск"

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник натиснув пускову кнопку, й на ТОВ "Рівнетеплоенерго" запрацювала когенараційна установка. Вона на 40 відсотків забезпечить котельню на вулиці Макарова власною електроенергією, а також продукуватиме теплоносій. Відтак, зменшивши використання купленої майже вдвічі дорожчої електроенергії, вдасться щорічно економити 3 мільйони 200 тисяч гривень. Тим часом сумарний прибуток для підприємства від введення когенераційної установки становить 11 мільйонів 750 тисяч гривень, розповів директор ТОВ "Рівнетеплоенерго" Степан Коропецький.

Така модернізація теплопостачальних підприємств дозволить підвищувати якість послуг для людей, акцентував Геннадій Темник. А це є президентським завданням в рамках реформування житлово-комунальної галузі. Реалізувати їх якісно та ефективно можна лише завдяки впровадженню енергоощадних технологій, над чим і працюють на Рівненщині. В цьому зокрема, й змогли переконатися члени виїзної колегії Мінрегіонбуду, перебуваючи в області впродовж двох днів, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак підкреслив, що на Рівненщині комплексно працюють над енергозбереженням і покращенням якості комунальних послуг. Так, переводять на альтернативне паливо бюджетні котельні, а комунальні модернізують. Загалом за три роки вже вдалося зменшити споживання газу на 15 відсотків, на чому акцентує Глава держави. Стратегію енергозбереження реалізовуватимуть в області й надалі, запевнив Володимир Новак. Так, нині розроблений та проходить погодження проект закриття затратної котельні на  вулиці Сошенка. Її споживачі в перспективі отримуватимуть тепло з модернізованої, що на вулиці Макарова. Це дозволить дозавантажити котельню – із 50 до 80 відсотків. В результаті знову буде зменшене споживання газу, а споживачі отримають якісні послуги теплопостачання.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.