Євромайдан ухвалив резолюцію з вимогою відставки Януковича та Азарова

Активісти Євромайдану ухвалили резолюцію з вимогою відправити у відставку президента України Віктора Януковича.
Відповідну резолюцію зачитала зі сцени на Майдані Незалежності співачка Руслана Лижичко.
Повний текст наводимо нижче.
"Ми, громадяни України, які об’єдналися на підтримку ідеї євроінтеграції, сьогодні заявляємо: ми продовжуємо боротьбу за європейську Україну й будемо активно діяти, аби наша головна вимога - підписання угоди про Асоціацію з ЄС - була виконана.

Ми констатуємо, що Віктор Янукович, до якого з євромайданів України та світу зверталися сотні тисяч людей, зігнорував нашу волю, зірвавши підписання угоди з ЄС. Замість того, аби вести країну в європейське майбутнє, як того хочуть мільйони українців, він розвертає країну в минуле.

Попри провал Януковича, ми, громадяни, які зібралися на ЄвроМайдані, показали йому і всьому світові: ми спроможні побороти розчарування та апатію, вміємо самоорганізовуватися, проводити мирні акції, об’єднуватися та діяти заради виконання спільних вимог.

Ми Є. І ми - справжні Європейці.

Ми є сила, яка примусить з собою рахуватися всіх. ЄвроМайдан - це наш перший крок, і тепер завдання щодо реалізації європейських принципів в Україні стають ще складнішими.
Ми пропонуємо:

1. Сформувати координаційну раду Євромайдану з числа відомих експертів, громадських активістів, студентських організацій та представників парламентських опозиційних партій, аби забезпечити діалог між українським громадянським суспільством та європейською спільнотою. 

2. Констатувати, що президент, Верховна Рада та Кабінет міністрів виявилися не спроможними забезпечити реалізацію стратегічного геополітичного курсу розвитку держави. Ми вимагаємо відставки президента Віктора Януковича. 

Ми вимагаємо припинити практику політичних репресій проти активістів Євромадану, студентів, громадських активістів, опозиційних лідерів. 

Ми дякуємо главам держав та урядів країн-членів ЄС за всі зусилля, яких вони доклали задля реалізації наших європейських прагнень. І аплодуємо тим людям, зусиллями яких 8 днів у Києві та інших містах країни жили Євромайдани, які стали унікальними майданчиками для волевиявлення українських європейців.

1 грудня, в річницю Референдуму про незалежність України, о 12:00 ми прийдемо на Майдан, ми проведемо народне віче і спільно визначимо свої подальші дії. 

Це – початок очищення української влади. Ми прийдемо з віниками на віче і цим покажемо Януковичу, якщо він не піде, то ми його виметемо".
Як відомо, 29 листопада в Вільнюсі відбулася церемонія підписання угод між ЄС та країнами Східного партнерства, проте з Україною жодних угод підписано не було.

Українська правда

Ключові слова: 

Коментарі

"Майдан по-звірячому зачистили. Десятка поранених. Десятки затриманих. Такого Україна ще не бачила. Штурм почався після 4:00. Спочатку завезли важку техніку. Далі 'Беркут' просто зачищав. Гнали людей аж до МакДональдса. Справжню бійню влаштували під монументом незалежності. Студентів просто місили - і за руки-ноги в автозак. Тих, хто тікав, наздоганяли в підземному переході. З 'Труби' тягнули по сходах побитих в автозаки."
http://youtu.be/wgx-Mf08l0g

Скрізь подвійні стандарти. Не так давно все тієюж Європою прокотилися мітинги проти економічної та соціальної політики деяких країн Європи. Адже внаслідок економічної кризи ці країни були змушені "затягнути ремені". Вимоги протестувальників були задоволені?... У 2007 р. ЄС навісила на себе "головний біль" у вигляді Болгарії і Румунії. Що зараз у Болгарії? Останнє розширення це Хорватія. Потім економічні проблеми у Греції, Португалії, Іспанії. Не знаю, можлио ще десь. Європейський вибір України, для нас - це добре, вільний кордон, стабільне та "сите" життя це також чудово. А от підвищення тарифів на світло, тепло, зменшення соціальних виплан - це не "дуже". Ми хочемо демократичних цінностей та життя за європейськими стандартами.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.