Опозиціонерів не пустили в ефір Шустера. Ток-шоу раптово перервали

Лідерів опозиції Віталія Кличка, Олега Тягнибока та Арсенія Яценюка не випустили в прямий ефір програми "Шустер LIVE" о 20:30, як було заплановано.

Під час реклами, яка була після першої частини програми, лідери опозиції увірвалися до студії і намагалися з'ясувати, чому їх не впускали.
До студії також зайшов Павло Елізаров – акціонер "Савік Шустер Студіо", який, за словами Олега Тягнибока, був на вході і керував охороною.
Коли рекламна пауза завершилася, виявилося, що в ефірі телеканалу "Інтер" почався показ серіалу.
Коли це з'ясувалося ведучий Савік Шустер в розмові з гостями в студії сказав, що, мабуть, це буде його останній ефір на телеканалі "Інтер" і таким чином він прощається з присутніми.
Шустер також сказав, що не знає, чи буде в п'ятницю продовження ефіру, і заявив, що не знав, що він буде перерваний серіалом.
На момент написання новини відбувалася суперечка між депутатами-"регіоналами" Оленою Бондаренко, Володимиром Олійником та Олександром  Вілкулом, які взяли участь в першій частині програми, а також депутатами від опозиції.
У студії приглушили світло.
Яценюк заявив, що опозиція не збирається залишати студію, поки не відновлять ефір політичного ток-шоу.
"Отже, ситуація така. Починаючи з середи адміністратори програми Савіка Шустера наполегливо запрошували в ефір лідерів опозиції. Сьогодні Кличко, Тягнибок, Яценюк підтвердили свою участь в ефірі", - розповіла свою історію депутатка "Удару" Ірина Геращенко.
"Вони приїхали на студію, на них почепили мікрофони . І коли лідери опозиції прийшли до студії - двері були заблоковані шафами-депутатами від ПР. Вони кричали, що опозиціонерів немає в списках і їх не пустять в студію. На щастя, це "Лебедине озеро" українського ТБ знімала камера іноземного ТБ. Відео ганьби і цензури , провокації і зриву програми є", - додала Геращенко.
За її словами, депутатів, які блокували вхід, вона не знає.
"Вони заблокували вхідні двері і намагалися влаштувати штовханину", - повідомила Геращенко.Програма "Шустер Live" після майже годинної затримки вийшов в ефір.

Ведучий Савік Шустер пояснив, що перерва пов'язана з технічними проблемами.
Як відомо, під час реклами, яка була після першої частини програми, до студії увірвалися лідери опозиції, які були запрошені на ефір, але яких не пускали на вході у студію.
Українська правда

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.