На Рівненщині посадовці змагатимуться за планшет

Планшетні комп’ютери, а також грамоти та подяки від обласної влади отримають дев’ять найкращих сільських голів і посадовців органів місцевого самоврядування.

Нині ж тридцять три представники з усіх районів області з’їхалися до Рівного, аби позмагатися за звання кращого. Посадовці здобули перемогу на районних рівнях. А зараз вони демонструватимуть свої знання, навички та вміння під час обласного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини».

Змагатимуться посадовці у трьох номінаціях: «Кращий сільський, селищний, міський голова», «Краща посадова особа виконавчих апаратів райрад та міст обласного значення» та «Краща посадова особа сільської, селищної і міської ради». Учасники обласного туру конкурсу виконуватимуть низку завдань. Зокрема, писатимуть диктант, складатимуть тести із законодавства України, а також демонструватимуть свої знання правил службового етикету.

Переможців та призерів обласного етапу конкурсу нагородять на урочистостях до Дня місцевого самоврядування.

За словами заступника голови облради, голови оргкомітету конкурсу Олександра Чуприни, термін та досвід роботи у кожного учасника різний, проте усі вони вибрали цей шлях, аби поліпшити життя своєї громади та вдосконалити нинішню систему влади на місцях. Адже наразі Україна потребує кардинальних змін в органах місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.