Посли США та Англії засудили розгін Євромайдану

Американський посол Джеффрі Пайєтт засудив розгін мирного євромайдана на Майдані Незалежності. Про це він написав у своєму Твіттері, на прохання прокоментувати рішення влади розігнати мітинг.

"Поки працюю над тим, щоб зрозуміти, що сталося, але звичайно засуджую застосування сили проти мирного зібрання. Потім ще скажу більше", - написав посол.

Сполучені Штати засуджують насильство над простестувальниками на Майдані Незалежності, скоєне у суботу удосвіта.  Про це йдеться у заяві посольства США в Україні щодо силового розгону протесту на Майдані незалежності у Києві, - пише УП
"Ми закликаємо уряд України поважати права громадянського суспільства та принципи свободи слова і свободи зібрань, які є засадничими для демократичних цінностей і наріжним каменем нашого стратегічного партнерства", - сказано у повідомленні.

"Був глибоко схвильований, коли побачив вранці картини залякування та насильства проти мирного #євромайдану в Києві", запостив своє враження від подій британський посол Саймон Сміт.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.