Микола Кучерук: "В неділю відбудеться Народне віче"

У соціальній мережі "Фейсбук" народний депутат Микола Кучерук закликає не бути байдужими та об’єднатись.

"Те, що відбулося вночі, по-іншому як звірством, назвати не можна. Звірство по відношенню до України і її громадян. Янукович перейшов до формування відкритого диктаторського режиму і саме так режим реагує на тих, хто просто хоче жити у нормальній країні. 

Постраждалих багато. Велика частина людей у лікарнях. Ті, хто встиг втекти з місця події зараз переховуються у Михайлівському монастирі. Місце знаходження деяких учасників нічного зібрання встановити не вдається й до цього моменту. Серед них є люди з Рівненщини. Усі хто володіє будь-якою інформацією та потребує допомоги, прошу звертатися за наступним телефонним номером: (0362) 69-05-05.

Бути байдужими в такий момент – це найгірше. Зараз, як ніколи потрібно єднатися і показати цим звірам, що ми єдині у своєму прагненні бути вільними. 

Сьогодні, у кожному селі і місті ми маємо показати солідарність з Євромайданом і з тими силами, які борються проти нинішнього режиму. Завтра – о 12:00 збираємося у Києві на Народному віче, де будемо вирішувати, як далі протистояти репресіям."

Ключові слова: 

Коментарі

До сліз боляче, що в українців піднімається рука на українців! "Ганьбою" назвати це мало,- це ПЕРЕДСМЕРТНА АГОНІЯ ВЛАДИ!!!Я не можу збагнути,- як можна УБИВАТИ мирних людей?????!!!!

знали, говорили у Шустера, что применять силу.А эти нардепуки Кучеруки и др. поехали спать по фешенебельным квартирам, утром можно "закликать" и ехать на Киев и смотреть с окон кафе на события.Первыми должны были принять удар беркутов а не подставлять детей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.