Рівненський штаб опору: "Всі на страйк!"

У неділю, 1 грудня, о 12.00 відбудеться Загальноміське Народне Віче на майдані Незалежності. Рівненський штаб опору звернувся до народу.

Звернення від Рівненського штабу опору

У зв’язку з непідписанням угоди про асоціацію з ЄС та провалом євроінтеграційних зусиль України, зважаючи на повне ігнорування думки громадськості, будучи шокованими звірячим побиттям громадян України під час розгону мирного мітингу у м. Києві, який відбувся 30 листопада, керуючись тим, що згідно Конституції України єдиним джерелом влади є народ ми, представники Рівненського штабу опору, в підтримку Всеукраїнського страйку оголошуємо про наступні дії: 

- Початок у Рівному загальноміського страйку. 

- Звертаємося до представників громадських організацій, політичних партій, міської влади, студентських організацій, усіх небайдужих громадян про створення єдиного фронту опору;

- Звертаємося до всіх рівнян, підприємців, керівників підприємств, організацій та установ, студентів, представників органів місцевого самоврядування тощо долучитися до безстрокових страйків та акцій громадської непокори;
- Звертаємось до представників правоохоронних органів з вимогою забезпечення реалізації прав громадян на мирні зібрання;
- Звертаємось до керівництва та військовослужбовців Оперативного командування «Північ» з вимогою виконати свій конституційний обов’язок й захистити український народ.
- Звертаємось до всіх порядних членів провладних партій скласти партійні квитки, чим зняти з себе відповідальність за звірства, які чинить правляча верхівка по відношенню до свого народу.
- Звертаємось до всіх міст та містечок України долучитися до загальнодержавного страйку та створень локальних точок опору диктаторському режиму Януковича.

Наші вимоги:

1. Відставка Президента України Віктора Януковича, як особи, яка повністю відповідальна за безчинства, які творяться владою сьогодні в Україні. Проведення дострокових президентських та парламентських виборів.
2. Відставка Кабінету міністрів України.
3. Покарання винних за звірячі побиття учасників мирних зібрань.
4. Відновлення курсу на євроінтеграцію України.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.