Народна революція у Рівному. ХРОНІКА

У Рівному на Народному віче зібрались кілька тисяч рівнян. Вони прийшли у вихідний день зі своїми сімями аби підтримати євроінтеграцію. А завтра 8:30 під стіна Рівненської облдержадміністрації відбудеться загальноміський страйк. Активісти вимагатимуть Василя Берташа оголосити страйк у Рівненській області.

Молодь та діти з прапорами та плакатами. З кожною хвилиною людей стає все більше. На сцені виступають політики та громадські активісти та закликають не стояти осторонь у важливий для країни час. 

14:30

Обличчя Народної революції у Рівному

13:48

Присутні на Народному віче у Рівному залишаться на майдані Незалежності до того часу, доки Віктор Янукович не залишить посаду президента України.

Присутні на майдані Незалежності рівняни скандують: "Разом і до кінця!". Із таким же написом люди носять на одязі наліпки.

До присутніх також звернувся хлопчик років 8-10, який зі сльозами на очах закликав усіх відстояти бажання українців стати повноцінною європейською державою.

13:38

 Люди вимагають від чиновників та депутатів Партії Регіонів скласти свої партійні квитки. 
 
- Якщо голова ОДА Васить Берташ привселюдно не спалить свій партійний квиток, то ми вважатимемо його одним з тих хто по-звірячому би молодь на майдані в Київі, - наголосив громадський активіст Народної революції Андрій Токарський. 

13:17

У Рівному триває народна революція. На Майдані Незалежності триває Народне віче. Тут присутні більше 5 тисяч рівнян. Разом з ними стоять депутати обласної та міської ради. Одноголосно віче проголосувало за проголошення міста без Януковича. Мітингувальники закликали понімати в усіх державних установах портрети Януковича. 

13:08

Виступаючі на Народному віче рівняни хочуть спалити ялинку, яку встановлюють на майдані Незалежності у Києві. 

А дехто із присутні на майдані Незалежноісті у Рівному висловив бажання повісити на цій ялинці представників українського уряду.

Нагадаємо, що розгін Євромайдану у Києві влада столиці пояснила завданням комунальників встановити головну ялинку України.

12:57

Як повідомив під час виступу на сцені Народного віче депутат обласної ради Сергій Штурхецький завтра, 2 грудня, під стінами Рівненської ОДА відбудеться страйк.

Страйкуючі принесуть із собою віник щоб "вимітати нечисть" та кошик, у який мають скласти свої партквитки всі чесні люди.

12:40

 

Голова Рівного Володимир Хомко під час виступу на сцені Народного віче заявив про свою підтримку страйку проти подій на Євромайдані у Києві.

Керівник міста заявив, що Євромайдан у Рівному ніхто не розганятиме. Він також зазначив, що не буде когось змушувати виходити на страйк чи відмовляти від цього. 

Також Володимир Хомко зазначив, що у понеділок комунальні служби Рівного працюватимуть у звичному режимі. Сам керівник міста заявив, що завтра попри лікарняний перебуватиме у міській раді та вирішуватиме, що робити далі.

 

11:20

Депутати Рівненської обласної ради хочуть знову зібрати позачергову сесію з приводу останніх подій у Києві, - про це телефоном повідомив депутат облради Віктор Ольховик.

За попередньою інформацією вже зібрано 14 підписів від 27 необхідних.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.