Беркут відтіснив "штурмовиків" з-під Адміністрації Президента

Спецпризначенці з "Беркуту" пішли у наступ та відтіснили мирних мітингувальників з Євромайдану та "штурмовиків" з-під адміністрації президента на вул.Інститутську, повідомляє "Українська правда".

Після численних провокацій, коли "штурмовики" розхитувала очеплення, за яким стояв Беркут, били по огорожі кийками, кидали світло-шумо-гранати та розпилювала газ, а також кидали камінням по "Беркуту", спецпризначенці пішли у наступ та відігнали мітингувальників на ріг з вулицею Інститутською. 

Під час сутички, як повідомили в ефірі Громадського ТБ, одному з мітингувальників розбили голову. 

Після розгону "беркутівці" повернулися на своє місце. 

Однак агресивно налаштовані мітингарі викручували з бруківки каміння  та пізніше пішли у новий наступ на "беркут", скандуючи "Зека геть!". 

Цю спробу атаки "Беркут" також відігнав від АП.

Раніше стало відомо, що на Банкову приїхала швидка, натовп пропустив її. "Швидка забрала людину, дуже покалічені ноги", - повідомили під час прямої трансляції в ефірі "Радіо Свобода". Повідомляється, що чоловікові "розірвало ногу".

Під АП періодично "штурмовики" з натовпу та з  боку міліції застосовують шумові гранати та сльозогінний газ – як зі сторони міліції, так і з натовпу. Деякі люди постраждали від газу, деякі від шумових гранат. Дві "швидкі" надавали допомогу на Банковій.

Окрім того нардеп Андрій Павловський прибув під АП, намагався організувати "живий ланцюг", щоб не пускати нових мітингарів з Майдану та припинити провокації і штурм очеплення і "Беркуту".

Наразі на розі Банкової та Інститутської знаходяться Петро Порошенко та Віталій Кличко, які вмовляють мітингарів припинити сутички з правоохоронцями. Кличко став між активними учасними бійок з міліцією та правоохоронцями. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.