Євромайдан у Рівному. Останні події

На рівненському Євромайдані вечір 1 грудня проходить у тихій обстановці, але із гучними революційними настроями. Рівняни через онлайн-трансляцію слідкують за останніми подіями у Києві та роздумують над своїми подальшими діями.

- Не дивлячись на мирні настрої, натовп декілька разів спробували спровокувати "взятись до зброї" гіперактивні "громадські активісти". Проте організатори рівненського Майдану заспокоюють людей та схиляють до мирних протестів, - розповідає співорганізатор рівненського Євромайдану Віталій Примак.

На Майдані Незалежності відбулась трансляція і спецвипуску новин телеканалу "Рівне1", із виступом депутата Рівненської облради Сергія Штурхецького. У своїй промові депутат заспокоював людей, надавав подальші політичні прогнози та закликав до мирних акцій та протестів.

Багато рівненських активістів поїхало до Києва. Відтак у переривах між прямими онлайн-включеннями, телефонували до наших рівнян у столицю та вмикаючи на телефоні гучномовець увесь Євромайдан слухав останні новини.

Допоки активісти слідкували за останніми подіями, волонтери готували вечерю - смачні бутерброди із чаєм.

Про розвиток останніх подій із Євромайдану, читайте вже завтра на сайті "ВСЕ".

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.