Василь Берташ: "Я підтримую президента"

У облдержадміністрації Василь Берташ зустрівся з громадськими активістами Євромайдану та журналістами та висловив свою позицію щодо ситуації в Україні та Рівненській області:

- Я вболіваю за область, коли я вийшов на мітинг і подивився на політиків, якеі втягують дітей. Як голова Рівненської ОДА, моя позиція : Я за Європу і євроінтеграцію, я підтримую президента України. Всі повинні працювати в законодавчому полі. Ніхто не повинен порушувати конституційні права громадян. До Нового року буде підписана правильна угода, - сказав Василь Берташ.

Video streaming by Ustream

Після того, як громадськість поставила незручне питання Василю Берташу він вийшов з кабінету.

Ключові слова: 

Коментарі

Берташ як і всі регіонали втратили шанс залишитись порядними громадянами або християнами. Якби Берташ засудив діі яНУковича та відмовився від партквитка - то був би вчинок сильної, порядної, особистості. Зараз він сховався за посадою яку в його відберуть, або зараз, або після президентских виборів. Ранійше він був представником КАТА яНУКОВИЧА, а зараз він головний КАТ РІВНЕНЩИНИ. Як відомо в катів дуже неприємна смердюча робота, просто справждній АД :)))) Політику не можно буди таким недалекозорим.
Загалом регіонали так гибоко засунули свої РИЛА в корито, що не підіймають його коли просють жерти ще. От же не помітили що пришла зима, а там і свята та зних буде КОВБАСА.
:))))) Ніхто кабана всюзиму годувать не буде!

ну ясен пень, ти ж кучма

ви далекі люди, які нічого не розумієте. підтримую Берташа і Януковича повністю.
підтримую владу

Він боїться Януковича :)))) Звичайна маріонетка який подарували Рівненську область. На свалку історії!

Слід відмітити що він не злякався, справжній мужик. Такого лідера нехватає для опозиції.

РИГА!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.