Рівненський "Беркут" бив депутата Корецької райради

Сайт "ВСЕ" вже повідомляв про побиття "Беркутом" депутата Корецьої районної ради Олександра Солоненка після чого чоловік зник.

"Свободівці" у неділю вночі знайшли чоловіка у Шевченківському райвідділі міліції, а в понеділок зранку міліцію пікетували з вимогою відпустити незаконно затриманого, - про це телефоном повідомив депутат Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

- Нам відомо, що Олександра побили і затримали рівненські "Беркутівці", - зазначає Олексій Бучинський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після побиття беркутівцями у Києві зник депутат з Рівненщини

Адвокат затриманого Сидір Кізін сайту "ВСЕ" розповів, що Олександра Солоненка затримали через те, що він не втікав з іншими:

- Він у бійку не вступав, це ж старша людина. Коли "Беркут" побіг з палками, молодь почала втікати, а Сашко залишився стояти, тому його затримали. Порушено кримінальну справу за хуліганство поєднане із спротивом працівникам міліції. Олександр впізнав рівненських "беркутівців", які його затримали.

Начальник рівненського "Беркуту" Іван Котяш каже, що йому про це нічого не відомо:

- Мені особисто про це нічого не відомо. Там біля пам’ятника Леніна був один затриманий у зеленій масці із кийком, але хто він – невідомо.

Коментарі

ЗВЕРНЕННЯ
Рівненської обласної організації Асоціації ветеранів
УМВС України в Рівненській області, громадських
організацій Рівненської області до громадськості та
правоохоронців

Ми вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалася сьогодні в Україні. Ряд подій призвів до різкого падіння довіри населення до міліції. Хто винний у тому, що постраждали люди на майдані у Києві і хто не забезпечив учасників мирних мітингів від присутності радикально настроєних громадян - визначить Закон.
Адже, як говорить Святе писання: «Не судіть, щоб і вас не судили, бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам».
Тому закликаємо всіх припинити будь-які спекуляції на цій темі. Міліція була і буде поза політикою. У даний час її основним завданням є недопущення порушень громадського порядку та безпеки громадян, які беруть участь у велелюдних заходах та акціях.
Однак, кожен учасник таких акцій не повинен піддаватися на провокації зацікавлених у безладді осіб та поводити себе мирно і толерантно.
Ми запевняємо, що міліція Рівненщини добре розуміє, що громадяни мають право мирно висловлювати свої думки та збиратися на мирні заходи, знає, як чітко відокремити провокаторів від мирних людей і не застосовує сили щодо осіб, які відстоюють свої права без порушень закону.
Проте, формуючи власну точку зору потрібно багатогранно оцінювати ситуацію. Однобокі та заангажовані повідомлення окремих засобів масових інформацій не завжди підтверджують істину.
Спираючись на власний досвід, ми пенсіонери і ветерани міліції впевнені, що бійці Рівненського спецпідрозділу «Беркут», які зараз несуть нелегку службу в м. Києві, були і залишаються вірними службовому обов’язку, Присязі працівника органів внутрішніх справ України та справжніми професіоналами.
Знаючи особисто більшість співробітників міліції області, заявляємо про їх відданість Закону та непорушність з їх боку загальнолюдських принципів.
На Рівненщині живуть віруючі та законослухняні люди, тому безпідставні заяви окремих осіб про начебто жорстокість Рівненських «беркутівців» розглядаємо як наклеп і намагання скомпрометувати їх.
Ми звертаємось до наших працівників спецпідрозділу «Беркут» Вам необхідно з честю та гідністю пройти цей нелегкий шлях випробувань.
Будьте гідними високого звання працівника міліції, мудрими та виваженими у своїх діях.
Ми щиро віримо в торжество справедливості тому і закликаємо всіх до дотримання Закону.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.