Острог підтримує київський Євромайдан

У соціальній мережі "Facebook" громадська активіста Острога Ольга Хеленюк описала останні події, які відбуваються у місті:

- Сьогодні, в унісон із мітингувальниками у Києві, відбувся мітинг і в Острозі. Потішило те, що люди таки прийшли. Нас не було дуже багато, але до 150 чоловік можна було нарахувати. У невеличкому натовпі зібралися усі: і студенти, і школярі, і люди середнього і старшого віку, і навіть маленький хлопчик років семи завзято махав прапором. Атмосфера була дружня, ми обговорювали події на центральному майдані країни, очевидці передавали достовірні факти, ми співали гімн та українських пісень. Зібрання підтримав міський голова.

Виникають питання, а для чого збиратися в таких маленьких містах, на що це впливає, і т.д. А чому б і ні? Це теж вияв громадської позиції. Це формування громадської думки. Цим ми демонструємо, в першу чергу, свою небайдужість. Адже , якщо кожен почне із себе, із дрібних побутових речей, свідомості, дій, тоді буде міцний фундамент, на якому твердо зможе укріпитися незалежна, європейська Україна.  Усе закономірно - усе починається з малого!!! Київ - ми з вами!!!".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.