Рівненський "Беркут" в Києві, - УМВС

Рівненські журналісти хотіли потрапити до бази спецпідрозділу "Беркут", аби перевірити наявність там спецпризначенців та отримати інформацію, чи вони поїхали у Київ. Однак їх туди навіть після годинного очікування просто не пустили. Начальник СЗГ УМВС у Рівненській області, пояснила відмову наступним чином:

- Ні, це режимний об'єкт. Хочу офіційно заявити частина рівненського спецпідрозділу відправлена на Київ. Що стосується кількості сказати цього вам не можу, - повідомила Тамара Лисенко. 

Video streaming by Ustream

- Бійці спецпідрозділу "Беркут" не йдуть на лікарняний, - таким чином начальник СЗГ УМВС Рівненщини спростувала інформацію про те, що праовохоронці йдуть на лікарняний, проте не через погіршення стану здоров'я. Як повідомлялось раніше, бійці "Беркуту", нібито, беруть лікарняні, аби не виконувати наказ про розгін мітингувальників.

- Я хочу спростувати цю інформацію. Лікарняний видає лікар. Якщо міліціонер хоче піти на лікарняний, він повинен оформити рапорт, - зауважила Тамара Лисенко.

Коментарі

І що? Чи треба було пропустити натовп до АП, чи ще хтозна скільки стояти терпіти?
Люди цікаві - як міліцію бити, то це нормально або й круто, а як здачі отримати - так ой-ой-ой, звірські знущання над бідними-невинними.
Розігнали та й розігнали.
До речі, якби там когось хотіли вбивати, то трупів були б десятки. А так всі живі, на щастя.

Ще раз: в даному випадку громадяни не "мирні", бо, в тому числі до ночі на суботу 30 листопада, нападали на міліціонерів, закликали до захоплення державної влади, намагалися захопити адміністративні будівлі і так далі.

Раджу уважно перечитати посадову інструкцію цих "хлопців", якщо десь знайдеш що вони призвані бити мирних громадян, скань сюди, бикота!!!

!9 річну дівчину забити палицями до смерті, це робота? Чи вона становила якусь небезпеку для цих " биків", а може для держави? Хоча це важко назвати державою! А діти яких били 30 листопада теж становили загрозу?А ще вважаються офіцерами. Мали б хоч якусь честь? Про що там говорити. Під "шоломами" хіба є мозок?

протест не мирний, а "Беркут" виконує свою роботу.
Замість подяки з них ще й крайніх роблять, влада в тому числі.
Удачі хлопцям...

У нацистській Німеччині в 30-40 роки 20 ст. були снецлідрозділи "СС". Офіцерів "СС" в полон не брали, їх знищували, бо це були звірі які виконували "брудну" роботу, спочатку це були розгони мітингі і демонстрацій, потім це були масові розстріли дітей, жінок і стариків. Чим відрізняється " Беркут" від "СС"? Абсолютно нічим. Бючи мирний протест студентів в Києві, розмазуючи їх дитячі обличчя по асвальту ці звірі не мають прощення.Якщо сьогодні їх не зупинити, взавтра вони будуть розстрілювати людей. Така структура має бути розпущена. Виноваті в побоїщі мають бути прмтягнуті до кримінальної відповідальності. В нормальній країні, міністр внутрішніх справ вже давно б подав у відставку. Рівненський "Беркут "в ніч з 1 на 2 грудня захищав ідола Лєніна на Хрищатику і травмував 9 людей, це підтверджують рівненчани, які були на акціях в Києві. Яку цінність для " шоломоподібних" становив Лєнін не знаю. Може цих "биків" в колголсп відправити, там хоч користь якась буде, орати ними можна, засівати, але не працювати з люьми. Після повернення з Києва я думаю ми з журналістами поговоримо про їх заслуги перед Яником і Лазутком.

без слова "звірства" зараз не модно писати про "Беркут"?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.