Під час штурму на Банковій був поранений рівненський депутат

Свідком кривавих подій на вул. Банковій, біля адміністрації президента, які відбулись вчора, 1 грудня у Києві став депутат Рівненської міськради Олександр Лащук. Ось, що він розповів журналісту сайту "ВСЕ":

- Була орієнтовно 15 година. Спочатку ми з групою студентів підійшли до Кабінету Міністрів. Хтось вигукнув, що на Банковій застосовують сльозогінний газ. Великі групи молодих маніфестантів почали переміщатись до АП. Коли ми були вже там, то побачили маніфестанта, який вигукував в гучномовець про можливі провокації. В цей час бульдозер не рухався. Маніфестанти вигукували: “Зека геть!”. Від спецзагонів влади я знаходився десь у 5 метрах. Маса людей почала підходити на вул. Банкову. Раптово, прито, що каміння в цей час не летіло в міліцію, правоохоронці стали атакувати гранатами і газом. Ця атака міліції була вмотивована мабуть тим, що збільшилась в рази кількість мітингувальників на Банковій і вони злякались підходу нових активістів з вул. Інституцької.

Відомо, що під час сутичок, багато пікетувальників було поранено. Зачепила шумова граната і рівненського депутата:

- Під час цієї атаки правоохоронців, одна граната розірвалась у мене під ногою, через декілька секунд інша влучила у ногу. Ті активісти, що стримували мітингувальників, почали кричати, що де, ті кляті народні депутати тому що звичайні маніфестантів не можу стримати молодь. Про рани не хочу говорити тому, що це несуттєві опіки на ногах. Медики відразу надали допомогу прямо на Банковій. На Банковій я залишався до самого вечора, аж допоки політики не прийшли показати себе “миротворцями”.

Читайте також:

На Народну революцію у Рівному вийшли мами з немовлятами

Під час штурму адміністрації президента рівняни отруїлись газом, людей забирає швидка

Багаточисельна делегація з Рівного на Народній революції

Коментарі

Як замахали ц Ляшкові підераси . Угомонись півтора метровий ..........

Вельмишановний "Гість", якщо ви сумніваєтеся у наявності рани, то можете домовитеся з Лащуком про зустріч і впросите приспустити штани? Фотоапарат візьмете? Потім фотки викладете - побачимо, чи брехня?

да там окривавлених пацанів років 18-20 виносили звідти, а тут поранений лащук...... Від вибуху гранати прямо побіля ноги формується величезна рвана рана, бачив там таке. а опік - то брехня і наклепи, того і не показує рану. піариться на крові дітей..... не соромно?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.